Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kellhetek vkinek egyszer?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellhetek vkinek egyszer?

Figyelt kérdés

Alacsony vagyok, kisfiús és nem vagyok jóképű.Kb. ez az első benyomás, amikor meglátnak.De vicces vagyok, rendes srác.Meg olyan aki szerelemre vágyik, nem a szex a főpont.Kellhetek igy vkinek?

Privit is irhattok!

17/f


2013. márc. 24. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
volt egy haverom, nagyon alacsony volt és kisfius, minden lány elutasította, nem láttam két évig, aztán mire újra találkoztunk azóta magas izmos és jóképű lett és +/- 10 év körüli csajoktól bárkit meghágott.
2013. márc. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha igy állsz hozzá nem. Csak rajtad mulik, hidd el, nem az az igaz amit az itt siránkozó fiúk mondnak. Mert iegnis sok elönytelen külsejű embernek van párja.
2013. márc. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Javaslom ezt a kérdést nézegetni, főleg a kérdező válaszaival, meg az enyémekkel. :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__41506..


Sok tekintetben hasonlítasz a kérdezőre, bár te inkább félénk figurát próbálsz felvenni. Ami se nem jobb se nem rosszabb, mint amit a kérdező csinál.

2013. márc. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!