Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srac, tobb lent, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srac, tobb lent, nem tudom, elronrottam mar, kellhetek neki?

Figyelt kérdés

Eg feaztivalon talalkoztunk, ismertuk a barataimmal az egyik haverjat igy egyutt tancoltunk az egyik koncerten... nem egymassal csak egyutt... megkinalt borral, es utana egesz ejjel rajtam volt a sapkaja. Utana a koncert vege utan meg setaltunk(nem csak mi ketten hanem az egesz barati kor), beszelgettunk,elvoltunk. Majd leultunk valahol es beszelgettunk meg tobbet. De aztan el kellwtt mennem par percre es a haverjaim olyan hulyesegekkel kezdtek tomni, hogy "Na, smarold le aztan huzzunk, ugysem volt meg olyan igazi jo smar-elmenye" meg hasonlok, meg megtudta hogy fiatalabb vagyok nala 7 evvel es elvileg utana kicdit zarkozottabb lwtt....

Majd utana ket puszival, olelessel bucsuztunk.

Talalkoztunk utana levo nap meg azitan is veletlenul de nem is azoltunk egymaahoz, mert a haverjaink voltak el.

En bejeloltem ea rairzam facebookon o valaszolt is, kedvesen... de valahogy nem talaljul a kozos hangot,vagy tul nyomulos vagyok? Azt tudni kell hogy nem vqgyok kover, teljesen atlagos alakom van, nagObb mellekkel es allitolag szep arcal,viszont o sportos magas es baromi helyes es 21 eves....

Mikor a bandajarol kerdeztem akkor ia kb csak lerazott hogy nem tud mutatni videot mert nincs fent.

Az a kerdes hogy elrontottam? Ha igen hol?

Ha valakit ersekel le tudpm irni a beszelgetest ...

Meg annyit az estehez hozzafuzve hogy valoszinuleg elegge be volt flesselve... De ott kedvesnek tunt de ott sem tunt olyannak mint aki mindjart eleped ertwm :(

Lehet ebbol barmi is?



2017. júl. 30. 23:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Te egy 14 éves kislány vagy. Mi a fenét akarsz a felnőtt párkapcsolatok kategóriában?

Szerinted komolyan, mit akarhat tőled? Jól meg akart dugni, de azért egy általános iskolás kislányt mégiscsak necces, nem túl erkölcsös dolog felnőttként.


Nézd, én elhiszem, hogy te baromi érettnek tartod magad, de az igazság az, hogy még az általános iskolából sem lógsz ki a sorból ami a gondolkodásodat illeti, nemhogy felnőttek között.

"Nem vagyok kövér, átlagos alakom van nagyobb mellekkel" - ne szórakozz, Kislány, ennyit tudsz nyújtani? :D

2017. júl. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jaj bocsi a srac nem 21 hanem 25, szoval de ide valo a kerdes ugyanis most toltottem be a 18at :) (bocsi)
2017. júl. 30. 23:19
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szóval akkor 14 éves vagy..

14 éves szaros létedre,hova csàvóznàl?!

Tanulj inkàbb,ne facebookozz!

2017. júl. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az írásod alapján akár 14 is lehetnél, olyan kislányosan gondolkodsz.
2017. júl. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Komolyan nem ertem amugy hogy miert kell lehurrogni az embert rogton. Igen, tapasztalatlan vagyok a sracokkal, ez foleg az en hibam de megis akkor hogy kene elkezdenem?

Es megmondtam: 18 vagyok, a srac 25 csak elirtam... keso van...

2017. júl. 30. 23:24
 6/12 anonim ***** válasza:
Ott rontottad el, hogy egy 25 éves srác valószínűleg nem egy 18 éves kislányt szeretne magának...
2017. júl. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Okeee... :(
2017. júl. 30. 23:37
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi legyen, de ezek utan talan inkabbne irok neki tobbet....

Koszi a valaszokat :))

2017. júl. 30. 23:43
 9/12 A kérdező kommentje:
Es latom hogy televan helyesirasi hibakkal az egesz, nezzetek el nekem legyszi :)
2017. júl. 30. 23:45
 10/12 anonim ***** válasza:
Más helyzet tènyleg 14 ès 21 mint 25 és 18 de szerintem nem eröltesd biztos találsz majd egy korodbeli fiut aki titokba bekonyvjelzozte a facebook oldalod:)
2017. júl. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!