Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elnézzem neki? 3hétig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elnézzem neki? 3hétig nem keres? Mennyire komoly ez, és mire kellhetek?

Figyelt kérdés

2 hónapja ismerem, beülős helyen jött oda a haverjával hozzám és a barátnőmhöz.

Megismerkedésünk után néhány nappal randiztunk, azóta nem.


Volt eddig is vagy kétszer, hogy kb. egy hétig nem írt(annak ellenére, hogy majd holnap folytatjuk befejezéssel köszönt el..) egyébként 3-4naponta dumáltunk.

Most viszont 3 hét maradt ki!! De már fel is ajánlott egy újabb találkozót.

Nem értem mi volt 3 hétig, most meg egyből találkozót is feldob. Amikor felhoztam neki, hogy régen beszéltünk, akkor egy mikor is? kérdéssel elintézte. Illetve amikor később szóba hoztam, az volt a válasz, hogy én is írhatok(legutóbb kétszer én írtam pedig!!)


Nem tudom elmenjek-e, azért nekem is van önérzetem! Viszont nagyon ritkán tetszik meg nekem valaki, de ő megtetszett..

Egyébként meg többször felajánlotta, hogy menjek át hozzá.. Nem tudom poénból gondolja vagy sem..Mert érdekes, hogy egyszer találkoztunk, ritkán beszélünk, de állandóan áthív. Élőben enm tűnik annak az igazi csajozós pasinak, pedig a leírtakból, én azt gondolnám róla..vagy nem?

én 20 éves lány vagyok, ő 26fiú.



2014. jan. 28. 23:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
dolga volt, vizsga, munka, akármi.. ne vondd kérdőre, csak mondd meg neki h hiányoltad és h máskor ne legyen ekkora szünet... ennyi :D:D:D:D:D:D
2014. jan. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ő egy muff vadász

és melegen tartja a friss prédát tehát téged

ha átmész valószínű szexet akar aztán csá kislány

2014. jan. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy szexen kívül bármi mást szeretne tőled, de még azért sem teper, szóval rajtad kívül is vannak még lányok, akikkel többet-kevesebbet találkozik, stb.

Én a helyedben leráznám és keresnék valakit, aki néz is valamibe.

2014. jan. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A mostani második randira iszogatni hívott, szóval ezek a pl. írom, hogy arra jártam, ő pedig: akkor felnézhettél volna, igazából csak flörtölésnek veszem. Remélem nem ezek miatt az elutasítások miatt nem keresett 3 hétig.
2014. jan. 28. 23:31
 5/13 A kérdező kommentje:
a 3. válaszoló gondolatai jutottak nekem is eszembe egyébként.. :(
2014. jan. 28. 23:33
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor meg max szexelsz egy jót:D kész:D:D:D:D:D
2014. jan. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek a többiekkel hagyd a fenébe... én nem kezelnélek így az biztos ;) 16/F
2014. jan. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igazából arra is gondoltam, hogy ezek az áthívások csak tesztelések, mennyire vagyok r*bi, mert pont hogy egy komoly kapcsolatot keres. Esetleg úgy van vele, hogy ha meg r*bi vagyok, akkor sincs gáz, szexelünk egy jót.
2014. jan. 28. 23:47
 9/13 anonim ***** válasza:
Szűz vagy még?
2014. jan. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
most miért kellett lepontozni? mert nem a legrosszabbat feltételezem rögtön mindenkiről, mint itt kb mindenki???első vok
2014. jan. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!