Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elnézzem neki? 3hétig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elnézzem neki? 3hétig nem keres? Mennyire komoly ez, és mire kellhetek?

Figyelt kérdés

2 hónapja ismerem, beülős helyen jött oda a haverjával hozzám és a barátnőmhöz.

Megismerkedésünk után néhány nappal randiztunk, azóta nem.


Volt eddig is vagy kétszer, hogy kb. egy hétig nem írt(annak ellenére, hogy majd holnap folytatjuk befejezéssel köszönt el..) egyébként 3-4naponta dumáltunk.

Most viszont 3 hét maradt ki!! De már fel is ajánlott egy újabb találkozót.

Nem értem mi volt 3 hétig, most meg egyből találkozót is feldob. Amikor felhoztam neki, hogy régen beszéltünk, akkor egy mikor is? kérdéssel elintézte. Illetve amikor később szóba hoztam, az volt a válasz, hogy én is írhatok(legutóbb kétszer én írtam pedig!!)


Nem tudom elmenjek-e, azért nekem is van önérzetem! Viszont nagyon ritkán tetszik meg nekem valaki, de ő megtetszett..

Egyébként meg többször felajánlotta, hogy menjek át hozzá.. Nem tudom poénból gondolja vagy sem..Mert érdekes, hogy egyszer találkoztunk, ritkán beszélünk, de állandóan áthív. Élőben enm tűnik annak az igazi csajozós pasinak, pedig a leírtakból, én azt gondolnám róla..vagy nem?

én 20 éves lány vagyok, ő 26fiú.



2014. jan. 28. 23:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Hitegesd csak ezzel magad, kérdező. Nem akar ő komoly kapcsolatot, csak több lánnyal is szexel és fűzi őket. Te vagy egy a sok közül.
2014. jan. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

En is ismerek egy pontosan ilyen sracot, de o egy masik bolygon el. Kepes annyira belefelejtkezni a dolgaiba, a munkajaba hogy a kulvilag megszunik, aztan elobujik a barlangjabol es vagyik egy kis emberi kapcsolodasra.

Volt, hogy tudtam, hogy randizni hivta az egyik nem kozeli ismerosomet, es aztan meglepetten vettem tudomasul, hogy 3 honappal kesobb a lany megint megemliti, hogy a pasas csak irt neki e-mailt, aztan teljesen eltunt.

Nem vagyok biztos benne, hogy muffvadasz lenne, de abban sem, hogy erdemes kitartani. Valtozni nem fog, meg akkor se, ha nem akar bantani.

2014. jan. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem, ő társasági embernek tűnik. Viszont az tuti, hogy ilyen komolytalan nem törődöm típus.
2014. jan. 29. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!