Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok, lehet köztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, lehet köztünk valami komoly?

Figyelt kérdés
Úgy másfél hónapja ismerkedtem meg valakivel lolon, nagyon jófej srácnak tűnt, egyre többször beszélgettük személyes dolgokról is, nemcsak a játékról vagy a közben. Beszélgetéseink napi szintűvé váltak, email címet, képeket is cseréltünk, és a kapcsolatunk barátságból egyre inkább flörtölős hangvételű lett. Rengetegszer poénkodtunk, milesz ha csaja leszek, miket fogunk együtt csinálni, de sajnos több probléma is megjelent. Ő siófoki, én meg budapesti, és ugyan csak 1 órás az út, elég nehéz megoldani, mert ő dolgozik én pedig még suliba járok. Ezért meg nem is volt személyes találkozónk. De a legfurcsább, az tegnap történt, mert már 3 napja nem beszéltünk, és lolon se láttam, ami azért volt furcsa, mert mindennap beszéltünk és rég hallottam felőle. Aztán egy közös ismerősömtől megtudtam, hogy mindkettőnket letiltott. Semmi oka nem volt rá, és írtam is neki e-mailon, hogy oké, nem kell többé beszélünk ha már nem érdeklődik irántam, de legalább egy "búcsút" megérdemelnék. Pár órával később jött a válasz, hogy jelenleg kórházban van és a haverja kezeli a fiókját addig. De ha így van akkor ő miért tiltott le? Lehet, hogy kamu volt eddig az egész? Tudom, hamarosan jönnek de hülye vagy édes lányok kommentek, és lehet igazatok is van, de kíváncsi vagyok ti mit gondoltok erről az egész helyzetről. Adnom kéne neki egy esélyt, hogy esetleg valaki komoly is történhet közöttünk?

2014. jan. 21. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
lolba fölszedni egy csajt? ez a srác egy isten, mindenképp adj neki egy esélyt.
2014. jan. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

XDDD LOOOOL!


Legbestebb játék.


Amúgy passz, az is lehet, hogy kamuzott magáról, és mielőtt a valóságban kiderült volna, hogy nem olyan jó pasi, mint amilyennek beállította magát, inkább bejátszotta ezt a kamu baromságot. A kórházas dolog biztosan vetítés, az ok nem mindegy. Én mindenképp hanyagolnám és keresnék más kanos kockát lolon, van belőlük bőven. :D


GG WP

2014. jan. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, nekem is nagyon sántít ez a kórházas sztori :/ Bár ez a hazugság dolog is olyan gáz, nemértem miért kell ezt csinálni és nem társkeresés céljából lolozok egyszerűen csak a fun kedvéért és ezzel a sráccal igazán kijöttünk de mivel úgy tűnik nem jön össze, ezért továbbra se pasizni fogok feljárni :P
2014. jan. 21. 17:05
 4/4 anonim ***** válasza:

fura sztori. am mi az, hogy "mindkettőnket letiltott". téged és kit?

én meg még sose ismerte meg csajt lolba, bár nem is beszélgetek a csapattársammal csak amennyit kell, én is csak a fun miatt játszom.

2014. jan. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!