Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kellhetek így a lányoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellhetek így a lányoknak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy csajozós típus.Átlagos fiúnak mondom magam,csak a magasságom...17 éves létemre 166 cm vagyok.Érzőszivű vagyok,aki segítőkész, és nem hajtok a szexre.Én olyan lányra vágyom, akit ölelgethetek,szeretgethetek.Van ilyen lány,aki igy elfogadna?
2013. márc. 2. 18:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tapasztalat alapján sajnos változnod kell.
2013. márc. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"Érzőszivű vagyok,aki segítőkész, és nem hajtok a szexre."

Emiatt nem. Bocs, keserű tapasztalat!

2013. márc. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A magasságod már kizáró ok, hacsak nem ezután fogsz igazán beindulni a növésben. Az érző szívű fiúk szintén nem túl népszerűek a lányoknál, ezt próbáld meg leplezni!
2013. márc. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az tény, hogy nem vagy túl magas, de nagyon sok alacsony lány vagy. Nekem kedvesnek tűnsz, ha lenne egy ilyen srác a környezetemben, és érdekelném, én járnék vele, szeretem ha egy sráci figyelmes és szeret szeretgetni :) 18/L
2013. márc. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Baratzonaba jo leszel, meg lelki szemetesladanak. De ferfi szamba nemigen fogsz kelleni. De semmi baj meg lehet valtozni, remeny mindig van!
2013. márc. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Férjem 162 centi. Ebből olyan következtetést vonsz le amilyet akarsz.


De ne legyél nyálgép, mert az gázabb, mint a magasságod. Ez azt jelenti, hogy ne puncsoljál a csajoknak állandóan, mert egy teszetosza döntésképtelen alak, aki állandóan minden kívánságodat lesi és folyton csak a szádon csüng, meg cirógat és becézget az hosszú távon idegesítő, hidd el.


27/N

2013. márc. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

2., 3. és 5.!:


Nincs igazatok. El se tudjátok képzelni, hogy egy kis szívvel milyen lányokat lehet meghódítani. 2 hónappal ezelőttig én is abban a hitben vtam mint Ti, de most egy olyan lánnyal ismerkedtem meg akiről legvadabb álmaimban sem gondolnám, hogy legalább szóba áll velem.

2013. márc. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én tökre alacsony lány vagyok, úgy hogy nem gáz.

"Érzőszivű vagyok,aki segítőkész, és nem hajtok a szexre"

ebből azt veszem le, hogy nehezen nyílsz meg mások előtt és félénk vagy. A lányok többsége pedig nem szereti a félénk srácokat.

2013. márc. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ennyi alapján meg nem mondom neked, hogy kinek kellhetsz...

én 165 cm vagyok, úgyhogy magasságra még böven jó vagy :)

2013. márc. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Kellesz a lányoknak ;) Legfőképpen olyannak aki nem a szexért van egy pasival, hanem aki szerelemre vágyik:) (Mellesleg nekem is ugyan ilyen típusú barátom van, és imádom, hogy ilyen.)
2013. márc. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!