Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek túl aggódom ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl aggódom ezt a randit?

Figyelt kérdés
Meg sosem randiztam, nem volt kapcsolatom, nem csokoloztam. Semmi nem volt. Most dumalok egy sraccal, tudja a testi adottsagaim es azt mondja nagyon tetszem neki. Cukraszdaba szeretne menni de en megmondtam, hogy esetleg menjunk mas helyre. Megirtam neki azt is, hogy nem szeretnem ha meghivna barmire is (de nem reagalt ra semmit), felek h ezzel elrontottam. Igazabol azota is beszelunk ugyanugy de szerintetek nagyon raaggodok erre a temara? Kicsit tartok tole, hogy mi lesz majd. Izgulok, felek hogy eloben kevesbe menne a kommunikacio kettonk kozott. 22/N

2017. júl. 27. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
38%

Hagyd hogy fizessen,első randin egyébként is szeretnek a pasik fizetni..legalàbb is Én így vettem észre! igyatok bort az ellazít :D


23/l

2017. júl. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azert sem akartam, hogy O fizessen nehogy azt higyje lehuzni szeretnem :)
2017. júl. 27. 15:29
 3/10 anonim ***** válasza:

Az, hogy egy cukrászdában fizet, az nem lehúzás. Amelyik férfi erről mégis azt gondolja, az egy pötsch, azzal nem érdemes kezdened.

Majd ha viszed a házát, kocsiját, nyaralóját, na az lesz a lehúzás :)

2017. júl. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Akkor csak en spilazom tul a dolgokat :D csak mivel nem voltam meg randin igy jo benyomast szeretnek kelteni mert tenyleg nagyon szimpatikus a srac.

Igazabol eloszor O etterembe szeretett volna vinni de elso randin nem birnek elotte enni:D

2017. júl. 27. 15:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy 450-700 forintos sutiszelet nem lehuzas, aki annak gondolja, arra szerintem sem erdemes tovabbi perceket pazarolni.
2017. júl. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

mi lesz? dumáltok egy jót süti v koktél v fagyi mellett, aztán megbeszélitek, h lesz-e második randi.


nyuugi..

2017. júl. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha meg akar hívni, akkor hagyd nyugodtan. Egy cukrászdában egy süti és egy ital (kávé, üdítő, víz) a legtöbb helyen kijön egy ezresből, ez nem a lehúzás kategória.


De ha nagyon zavar téged, akkor pl. teheted azt is, hogy ő meghív egy sütire, te meg fizeted az italt (ez mondjuk akkor kivitelezhető inkább, ha először megeszitek a sütit, amit előre kifizetett és utána kérsz te italt), vagy ha szimpatikus és lesz 2. randi, akkor meg előre közlöd, hogy akkor meg te fizetsz.

Nem kell túlbonyolítani.

2017. júl. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Úristen...ennyire ne görcsölj rá, mert olvasva a kérdést már én is begörcsöltem.

Minden megy majd a maga módján, nem kell túlgondolni. Ha szimpatikus vagy te is neki, akkor nem fogsz tudni hibázni mert a bénázásokat aranyosnak találja és ő is ugyan úgy izgul mint te. A másik előtt evést nem értem, hogy miért gond, de akkor menjetek sétálni ha ennyire nem akarod hogy kérdéses legyen ki mit fizet meg hol.

2017. júl. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha a cukrászda nem alternatíva,még mehettek joghurt fagyira is.
2017. júl. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mikor lessz a randi? mesélj már
2017. júl. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!