Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Terveznétek több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Terveznétek több randit egy sráccal, aki így gondolkozik?

Figyelt kérdés

Tegnap volt a 3. randink és az első kettő jó volt, de tegnap két dolog is történt, ami miatt úgy érzem hiába kedves és jól érzem magam vele felesleges ezt az ismerkedést folytatni.

Ami főleg nem teszett az, hogy egy ismerősömet leprolizta csak, mert gyári munkás. Nyílván neki sem ez volt az életcélja és nem is onnan fog nyugdijba menni, de ezt a munkát is el kell valakinek végezni.

A másik, hogy itthon filmeztünk, pont egy O.B reklám volt és megkért, hogy kapcsoljak el, mert a tampon nagyon k.urvás és ideges lesz, ha valahol látja vagy hall róla. Szerintem ez egyrészt egy baromság, másrészt nem teljesen normális, ha valaki ennyitől ideges lesz.

Ma meg mondtam neki, hogy nekem ez így nem fog menni, de szeretne kapni még egy esélyt, tegnap elvileg csak rossz napja volt.


2017. júl. 16. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem mindenkepp azonnal szabadulj meg tole.


Egyertelmuen a kezdeti jeleit mutatja annak,h terrorizalni fog a kapcsolatban,utana leepiti az onbizalmad,utana leepiti a barataid es amikor mar nincs senkid,akkor mar meg is ver,ha vmi nem tetszik.


Latszik a reakcioibol,h rad akarja kenyszeriteni az akaratat ( kapcsold el) , a barataidtol el akar idegeniteni.


Beteg a pasas,most szabadulj meg tole.


Te ezt osztonosen erezted,en meg megerositelek,h jol.


N

2017. júl. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Ehhe. A mensteuácio k'rvas? Hány éves? Ultra ortodox zsidó vagy amish? Ha jól tudom náluk vannak ilyen dolgok, hogy a nő olyankor tisztátalan


Mi lesz szegényel ha azt is megtudja, hogy a nő havonta egyszer menstruál?


(Kezdem megérteni, hogy az egyik exem mikor beteg volt, akkor miért egy negyed órás bocsánatkérés keretében mondta el, hogy vegyek már neki egy csomag betétet. Biztos csak ismerte a pasid :))

2017. júl. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem magával a menstruációval volt baja, hanem szerinte k.urvás, ha egy lány tampont és nem betétet használ.
2017. júl. 16. 13:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Jah, az mindjárt más. Vagyis nem. De te tudod, sok sikert az új pasihoz
2017. júl. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

XDD

Miért lenne k*rvás a tampon?

Nagyon hülye gondolkozása van. Mondjuk a szakításhoz már nekem az is elég lenne, ha leproliz valakit. Én ugyanúgy tisztelem a takarítónőt, mint az igazgatót, és ezt várom el másoktól is. :)


21/L

2017. júl. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Atyaúristen...ez beteg...szerintem hagyd.
2017. júl. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menekülj! Az ilyet jobb minél messzebb elkerülni.
2017. júl. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!