Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mindig mindenki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig mindenki a visszautasításon gondolkozik?

Figyelt kérdés
A pozitív kimenet mindenki szerint esélytelen?
2014. márc. 27. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Igazad van, nem így kéne.
2014. márc. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
mert visszautasítani kellemetlen, kényelmetlen dolog, és nehezebb, mint elfogadni egy ajánlatot. az utóbbin nem kell gondolkodni, míg az előbbi kapcsán azért kérdeznek, mert nem tudják, hogy kéne. ettől még nem feltétlenül több a visszautasítás.
2014. márc. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem nem úgy érti a kérdező, hanem, hogy ha megpróbálnánk valamit, akkor többnyire a negatív forgatókönyv pörög a fejünkben.
2014. márc. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja, értem. hát én spec azért, mert van barátom, a többiek nevében nem tudok nyilatkozni :)
2014. márc. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert jóval több elutasítás éri az embereket, mint sikerélmény, plusz talán több az önbizalomhiányos ember is, plusz manapság még az átlagos külsejű emberek többsége is irreálisan magas elvárásokkal áll elő, és csuklóból vágja ki azokat, akik nem illenek bele elsőre ebbe a képbe. Így aztán a sok keserű tapasztalattal rendelkező egyén úgy gondolja, hogy csak rossz jöhet.
2014. márc. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez így van, csak az a baj, hogy ha az előző rossz tapasztalatokból akarjuk megjósolni a jövőt, akkor esetleg már meg sem próbálunk semmit, vagy ha megpróbáljuk, és teljesen negatívan állunk hozzá, akkor úgy fogunk viselkedni, hogy kiprovokáljuk az elutasítást.
2014. márc. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!