Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon groteszk dolog első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon groteszk dolog első randit urológiai osztályra szervezni?

Figyelt kérdés

Egy urológiai műtétem volt és épp itt fekszek egy urológiai osztályon. Unatkoztam és felmentem egy chat oldalra. Ott egy szimpatikus lánnyal megismerkedtem. Találkozni akar de mondtam neki hol vagyok de nem érdekli.

Meg vagyok katéterezve stb.szóval szerintem kicsit morbid a dolog


2017. júl. 23. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:

KAMU :D


De azért jó röhögtem rajta :D

2017. júl. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

igen, persze, és az ágy oldalán, v a kezedben lógó vizeletes zacskóval tuti a hódítás, mi?


khamuh

2017. júl. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Komolyan nem kamu aki nem hiszi küldök képet hol vagyok.....
2017. júl. 23. 18:20
 4/8 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy nem kamu, de biztos, hogy ezt az első benyomást akarod benne kelteni?

Persze, ha tényleg nem zavarja, akkor miért ne? :) Legalább egyből túlléptek a "tettessük magunkat tökéletesnek" fázison. :)

2017. júl. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy biztos, emlékezetes randi lenne :D Az a baj, hogy kiszolgáltatott helyzetben vagy és emiatt nem tudod magad 100%-ig odatenni, mint férfi. Abban viszont joggal bízhatsz, hogy a lány gondoskodó, megértő típus, mivel így is vállalta a randit. A kiszolgáltatott helyzetből akár még előnyt is kovácsolhatsz. Ez tipikusan az a szituáció, aminek szerintem a legtöbben szeretnénk tudni a folytatását, mert nagyon nem mindennapi :D
2017. júl. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Biztonságban érzi magát, tudja, hogy becsövezett brácsával nem a szex az ami elsőre az eszedbe jut :D. Ha nem kamu és tényleg elmenne, szerintem bólints rá.

31/f

2017. júl. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valószínű nem az a fajta lány aki a pasitól várja el, hogy lenyűgözze, hanem ő is hajlandó kivenni a részét az ismerkedésből. Ne hagyd ki a lehetőséget.
2017. júl. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem jó buli lesz, hívd meg :D
2017. júl. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!