Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresős ismerkedésről van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresős ismerkedésről van szó, logikátlan dolog lenne az alábbi ok miatt elhalasztani az első találkozót két héttel?

Figyelt kérdés
Pár napja ismerem, de már most nagyon szimpatikus és megtaláljuk a közös hangot, szóba került a személyes találkozás is, nekem csak jövőhét közepétől lenne alkalmas, ő viszont péntek körül indul két hétre fesztiválozni. Bár a találkozó beleférne,azonban úgy éreztem hogy jobban járunk (járok), hacsak a fesztivál után találkozzunk,mert ha remekül sikerülne az első randi, elég kiegyensúlyozatlan lennék abban a bizonyos két hétben. Lehet gyerekes felfogás, de ismerem magam, hogy kicsit izgulnék a lehetséges folytatással kapcsolatban.
2017. jún. 17. 13:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem logikátlan. Meg lehet, neki is jobb lenne úgy. Én még olyan miatt is szoktam tolni a találkozást, hogy nem ismerem eléggé az illetőt ahhoz, hogy valami megfogjon benne. Ha meg nincs kedvem, minek.
2017. jún. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!