Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Történt már veled randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veled randi közben valamilyen kínos dolog?

Figyelt kérdés
Én nőként véletlenül büfiztem egyet míg ő evett, nem tulajdonítottam volna nagy jelentőséget neki, de rajta láttam, hogy nem tetszett neki a dolog:)
2017. ápr. 22. 16:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
8%

Lehet, nem volt elég öblös. Nálam szakító ok lenne. Éretlen kis mutáló fruskák kíméljenek :D

30/f

2017. ápr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Első együttlét. Orál közben mélyre ment a torkomban, erőlködtem, öklendeztem és véletlenül púztam. El akartam süllyedni. Ő nem reagált semmit. Hónapokkal később szóbajött és csak nevetett én meg még mindig égtem.
2017. ápr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
18%

Az nem semmi kettes :D

30/f

2017. ápr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%

Hát na :D

De azóta már eljegyzett, szóval megtartott ennek ellenére is :D

2017. ápr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%

Hát én egyszer belefutottam egy ilyenbe. Orál közben a pasim néha megmerevedett, aztán "kimenekült" a számból. Én persze betudtam annak, hogy szokás szerint eszméletlen jó vagyok, és már nem bírja visszatartani, pedig szeretné. Így is volt, csak nem épp azt nem tudta visszatartani, amire én gondoltam. Ez úgy derült ki, hogy konkrétan orrba fingott. Utána rettenetesen szégyellte magát, de ez akkor rajtam nem sokat segített. Egy világ omlott össze bennem.

:D

2017. ápr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%

#5:

Könnyezek a röhögéstől.

2017. ápr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%
:D
2017. ápr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

" Én persze betudtam annak, hogy szokás szerint eszméletlen jó vagyok..."

:)))

2017. ápr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
Ugyanezzel a pasival történt, hogy ő kint a konyhában motoszkált, én meg behívtam, hogy mutassak a tv-ben neki valamit. Leült mellém, megnézte, reagált is valamit, aztán csak úgy megcsókolt. Én meg ugye visszacsókolni is annnnyira eszelősen jól tudok, mint orálozni :DD, szóval nem csodálkoztam, hogy egy idő után a keze a bugyimban landolt. Éreztem én, hogy bármit is csinál, az fergeteges hatással van rám, és hát neki is tetszett, hogy milyen reakciókat vált ki belőlem, hisz eddig azért ENNNYIRE nagyon nem kapkodtam még a levegőt soha. Aztán nekem is kezdett egyre gyanúsabb lenni a dolog, és végül kiderült, hogy mivel töltötte az idejét előtte a konyhában: az anyjától kapott m.a.cs.k.a.p.ö.cs paprikákat pucolta, és hát ugye nem mosott kezet utána, hisz csak beszaladt gyorsan... Hát most nem írom le, hogy milyen látvány lehettem a bokámon a bugyival, terpeszben, sikítva szaladva a fürdőszobába, miközben MINDEN kezembe kerülő tárggyal próbáltam legyezni azt a bizonyos testrészemet... :DD De tény, hogy egy életre belém szeretett. :DD Utána még fél napig terpeszben közlekedtem, és hetekig minden kezem ügyébe kerülő tárggyal megvertem, amit ő sírva-röhögve viselt... :D
2017. ápr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
11%
aha.. persze
2017. ápr. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!