Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Történt már veled randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veled randi közben valamilyen kínos dolog?

Figyelt kérdés
Én nőként véletlenül büfiztem egyet míg ő evett, nem tulajdonítottam volna nagy jelentőséget neki, de rajta láttam, hogy nem tetszett neki a dolog:)
2017. ápr. 22. 16:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Paprikás kezet én is kaptam. Kiugrottam az ágyból és a falnak támaszkodva sírtam. Gyilkos dolog
2017. ápr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
83%

Figyelmetlenségből egyszer mentolos síkosítót vettem. Én éreztem előbb hogy ez nem lesz jó, de nem volt annyira vészes. Viszont nem tudom láttam e már valaha pasit annyira szenvedni, mint amit utána leművelt... Össze-vissza mosta, szenvedett, próbálta lesikálni. Én meg nem tudtam visszatartani a röhögést :D Csak az volt elgondolkodtató, hogy gumin keresztül hogy csíphette...


Utána kidobtam a síkosítót.

2017. ápr. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
75%

Aaa zsir, en szet rohogtem volna az agyam, ember vagy te is. Es nem jatszod a nagy csajt a.ms tokelest. En is bufogtem, dobott.


Nekem az volt a legkinosabb, amikor elso randin, egy laza szimpla beszelgetos delutan azt mondta, hogy hat o neki van lehetosege mast talalni es mast is fog. Azota sem talalt.

2017. ápr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
83%

Régóta tetszett már a férfi, sokszor elképzeltem, hogy randizunk. Végre elhívott egy italra.


Nagyon zavarban voltam, és a következőket műveltem le: megbeszéltük, hogy a plázába fogunk kimenni, tudtunk, hogy öt villamosmegálló, én egy megálló múlva megkérdeztem, hogy itt szállunk le, ugye? Amikor letették elém a kólát és beszélgettünk, megkérdeztem hol van a kóla, mikor az orrom előtt volt. Kifele menet pedig nekimentem egy asztalnak, mert éppen összenevettem vele és ugye ezer éve erről álmodoztam.


Hát szerintem teljesen retardáltnak nézett, bár elmondta, hogy milyen értelmesnek tart és jól érezte magát. Sajnos mégsem jöttünk össze, remélem nem a fentiek miatt.

2017. ápr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
85%

Csak nagyon tipikus dolgok. Moziban a srác a salsát az ölembe borította a karfáról.. utána olyan zavarban volt, hogy megpróbálta feltakarítani a hozzá adott szalvétával. 12 éves voltam, majdnem elbőgtem magam a mosdóban a szégyentől.


De fejeltem már le üvegajtót beszélgetés közben, botlottam meg mozgólépcsőn, csúsztam le az állatkerti lépcsőn, volt egy vicces első találkozásom a jalapeno paprikával, nyeltem félre vizet és ragadt popcorn is a fogamba. Egyszer beleléptem a sáros pocsolyába szandálban a gellérthegyen, akadt össze a nyelvem mondat közben, felejtettem már el, hogy mi Spanyolország fővárosa, többször kérdeztem butaságot, és egyszer random belefutottam volna egy ismerősömbe, de gyorsan letértem egy mellékutcára egy sráccal.

2017. ápr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
44%
Miert lettem lepontozva?
2017. ápr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Srackent: Annyira kellett pisilnem, hogy a varos kozepen 20 percig pisilesre alkalmas helyet kerestunk neten en meg mar majdnem behgyozam de kb a konnyem is folyt mar annyira kellett :D pisiltem is vagy ket percig :D Picit kinos volt, de ha becsorgatom az talan megkinosabb lett volna. Aztan eleg tipikus meg amikor rossz helyen rosszkor all fel a farkam es szembeotlo latvany. A volt baratnomnel amikor elso alkalommal voltam olyan hasmenes jott ram hogy pfuuu... Errol inkabb nem is beszelnek :D Meg az sem volt olyan kellemes amikor meg 15-16 evesen "randiztunk" egy csajjal akinek hat eleg nagy mellei voltak es kimentunk a varos hataraba lazulni valami ret szerusegre es en meg nagy csocsoreszesek kozben nem vettem eszre, hogy egy kotnyeles oreg tata jarkal arra aki elkezdett orditozni, hogy rank kuldi a kutyait meg micsoda kis k*r*va a csaj stb :DDD

De csajok is keveredtek mar kellemetlen helyzetbe velem pl mondtam neki hogy ne haragudj de annyira hagyma szagu a szad, inkabb most ne adj puszit :D De az elso baratnommel esett meg, hogy az elso szexualis egyuttletunk utan masnapra bevorosodott es feldagadt a makkom ami iszonyuan fajt... Jofej volt mert elkisert a nemibeteg gondozoba :D "csak" gombas fertozes volt de azert nem egy kellemes valami elhihetitek. Aztan bufiztek mar a szamba veletlenul csok kozben elso randin raadasul ez az a csaj volt aki regota nagyon nagyon tetszett. Szegeny sirni kezdett en meg nem gyoztem vigasztalni, vegulis osszejottunk es azota is egyutt vagyunk :)

2017. ápr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Távkapcsolat lett volna és ezért nem egy két órás randi volt hanem egy két napos. Másnap nagyon kellett púznom de a partnerem pont előttem ült és nem tudtam meg sem moccanni különben elpúzom magam vissza akartam szorítani hasfájás ide oda el is kezdtem idétlenül vigyorogni. Erre pont jókor közelebb akart húzni magához és képen fingottam. El tudtam volna magam ásni de csak kínos röhögés jött ki belőlem.Ha közelebb van ahhoz a helyhez ahol lakok és tudom hol van a buszmegálló felállok és elszaladok de így ennek híján mivel nem jegyeztem meg merről jöttünk tűrni kellett a szégyent. Nem szólt semmit. Még volt két randi aztán lezártuk az egészet de nem emiatt...
2017. ápr. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
ja és Lány voltam.
2017. ápr. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ilyen bepisálós nekem is volt, vasárnap este volt a randi, Margit-szigeten sétáltunk, azt hittem, szétrobban a hólyagom. Az egyik koktélozóba bementünk inni, ott el tudtam menni WC-re. A Margit-szigetről egészen a belvárosig sétáltunk és megint pisálni kellett. Semmi nem volt nyitva. Végül egy sztriptízbárba kérezkedtem be pisilni, megszántak a biztonságiak...olyan jót még sosem pisáltam szerintem.

Összejöttünk amúgy. 😂

2021. jan. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!