Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova szervezzem a randit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova szervezzem a randit?

Figyelt kérdés

Hétvégén találkozunk egy sráccal, köztes állomáson talizunk (én 15, ő 45 km-ert utazik). A baj az, hogy én sem ismerem a várost annyira, hogy tudjak pl. városnézést tartani. A belvárost ismerem, de az meg nem olyan nagy, hogy órákig lehessen sétálni. Mozi meg szerintem az első randikon tök felesleges. Valakinek valami tipp?

Székesfehérvárról van szó. 21N


2017. júl. 10. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Üljetek be valahova. Vagy piknikezzetek valami parkban.


A mozi a legrosszabb első randis program, ültök a sötétben egymás mellett, ez jó döntés

2017. júl. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vmi kávézó v beültök vhova. Úgyis szétsültök sztem o.o (klíma, hideg üdítő stb)
2017. júl. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért te szervezed a randit? Te hívtad el? Ha ő kezdeményezett, akkor az ő dolga a szervezés, neked nem kell emiatt aggódnod.


Amúgy egy kávézó vagy jó időben valami teraszos hely megteszi első randira. Nem kell túlgondolni.

2017. júl. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3

Mert ő itt még sosem járt, így klnytelen vagyoK én szervezni. De igen, valahova beülünk, meg séta lesz. Az idő is kellemes lesz

2017. júl. 10. 21:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a belvárost ismered, akkor biztos tudsz egy megfelelő beülős helyet, ahol nyugodtan beszélgethettek. Ennél nem kell több.
2017. júl. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!