Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Végigbeszélte a pasi a randit....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végigbeszélte a pasi a randit. Miért?

Figyelt kérdés
Olyan témáról beszélt végig ami tudja ,hogy engem nagyon is érdekel és ebben az adott témában elért sikereiről, megélt pillanatairól beszélt végig. Testbeszédéből azt szűrtem le ,hogy szimpatizál velem, de elbizonytalanít ,hogy nem is érdeklődött felőlem. Le akart nyűgözni,vagy az idegességét próbálta ezzel csillapítani vagy csak szimplán nem érdekeltem?

2017. júl. 2. 19:41
 1/6 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Miért nem szóltál rá úgy finoman, hogy hagyna-e téged is kibontakozni, vegye már észre magát, ugyanis nem a Showder Klubra váltottál jegyet.
2017. júl. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A sikeres alfahím látszatát akarta kelteni benned. Azt remélte, ha felvázolja neked a múltbéli sikereit, elalélsz és beleszeretsz. Szerintem hagyd a fenébe, ez az a típus, aki majd szolgasorba kényszerítene a kapcsolatban, mindig az lenne, amit ő mond, neked pedig kuss lenne a neved.
2017. júl. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat lehet szeret beszelni. En voltam ilyen randin, gyakorlatilag szohoz sem jutottam, bar en elveztem. ( Neha jobb csak hallgatni es figyelni).Nalunk mar mire hazaertem irt es lett is folytatas, söt kb. a 3-4. randi ota mar en is szohoz jutok.
2017. júl. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem izgult és igyekezett bevágódni nálad így kissé túltolta a dolgot.

30/f

2017. júl. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Le akart nyűgözni gondolom, meg azt sem akarta hogy kíbos csend legyen, gondolom....
2017. júl. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha pedig egyszavas válaszokkal kommunikál veled, akkor meg az lesz a gond. Már látom is magam előtt a kérdést..."A pasi alig szólt hozzám egész randi alatt. Miért?"


Nézd, ha arra számítottál, hogy majd olyasmiről tart kiselőadást, hogyan fejleszd orgazmus-készségedet, vagy hogy milyen színű rúzs illik a narancsbőrhöz, akkor el kell szomorítsalak...

2017. júl. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!