Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Az ilyen típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az ilyen típusú pasiknak mennyi esélye van nálatok?

Figyelt kérdés
Több olyan srácot ismerek (lehet én is ilyen vagyok, bár sokakkal ellentétben nem tartom magamat jóképűnek), akik arcra jóképűek/helyesek, de eközben a testalkatuk meg egy tini szintjén van (keskeny váll, alacsony és vékony alkat). Angol nyelvterületen van is erre egy kifejezés a csajokra vonatkozóan, mégpedig a "butterbody" formájában (szép arc, csúnya test). Nem tudom, hogy ezt pasikra szokták-e használni, de vannak olyan srácok, akiknek a jó genetikából csak nyaktól felfelé jutott. Ti az ilyen pasikhoz tudtok vonzódni vagy nálatok minden esetben a férfias testalkat számít az elsődleges szűrő tényezőnek?

2017. jún. 20. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
A férjem 185centi és 70kg. Nem izomból. Életem szerelme. És nem mert modell alkat. Hanem azért , mert a legfantasztikusabb ember, akit csak ismerek!
2017. jún. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Egy tipp: menj ki a városba, és nézelődj. Olyan lányokat láthatsz vékony srácokkal, hogy nem fogsz hinni a szemednek. A csúnya arc ezerszer nagyobb hátrány.
2017. jún. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Az érdekel mi van belül. Nem az, hogy milyen a testalkata.
2017. jún. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem nőként írok, de úgy látom ti vagytok a "zsánerek", esetleg még aki vékony és izmos. ("gizda")


Kövér, izomagy vagy az a "kövér volt és megizmosodott" általában veszít, az ilyenek "csak barátnak jók".


Lehet bele van kódolva a genetikába(?), hogy aki hízásra hajlamos az "gáz". És ha lefogy vagy megizmosodik akkor is nagyobb marad a vékonyaknál. És "bármikor elhízhat újra" a vékonyakkal szemben, akiknél a masszív elhízás is egy "skinny fat" kategória, tudjátok mikor kvázi vékony marad, csak lesz egy kis has.

2017. jún. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Most nem, mert párom van.

Amúgy sztem ez vékonyságtól függ. Ha annyira beesett, mint Sebeők Jánosnak, az már nálam kizáró ok. Ha simán csak vékony, az nem (amennyiben a túlsúlyom neki nem hátrány), bár a mackósat jobban szeretem, de alapvetően nekem az arc fontosabb.

2017. jún. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten tetszik a vékonyabb, tinifiús testalkat:D De amúgy nem ez számít igazán, tetszett már mackósabb férfi is a személyisége miatt.
2017. jún. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem a kövéren és az anorexiáson kívül minden bejön.

Izmos, normál, kicsi túlsúly, szálkás, vékony, a lényeg hogy férfiból van.

A férfiak testarányai eleve vonzóak egy hetero nő számára. Én például megveszek a párom kis popójáért, vagy a vállaiért. Pedig nem izmos, sőt pocakos kicsit.

De nyilván párkapcsolatban a szerelem is sokat javít a másik megítélésén de ehhez a belső tulajdonságoknak is passzolni kell.

24l

2017. jún. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Formás, sportos nőként az a tapasztalatom, hogy 80 kg-nál kezdődik egy férfi és min. 180 cm-nél, mert: teljesen más szemszögből lát, mint egy állandóan kritizáló alcsonyabb vagy max. 70-75 kg-os férfi.
2017. jún. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#1: Félreértetted a kérdést. A pasid igen is modellalkat a 185 magasságával, a 70 kg egyáltalán nem kevés (tipikus focista/atléta alkat lehet). Én akikre a kérdésben is szerettem volna utalni azok a tipikus helyes, de nyikhaj professzor/stréber alkatok, akik tényleg keskeny vállú feminin alkatúak és alacsonyak. Nagyjából ez a kategória, de még ő is viszonylag magasabb és szélesebb vállai vannak, mint amire igazán gondolok: [link]

De mindeközben meg az illető jóképű (dús haj, borostás arc, igéző szemek stb.). Szóval ezen információk birtokában ismét megkérdezem, hogy csak arc alapján lehet-e egy pasi vonzó?

2017. jún. 20. 16:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Kövezzetek meg, de én szarul érzem magam, ha nőként erősebb az alkatom, mint egy férfinek. Edzek, sokáig úsztam, most futok, izmosak a vállaim, a lábam... Egy nálam "nagyobb testű" pasi mellett szexinek, nőiesnek érzem magam így, de mikor a srác lába bot, ami mellett az enyém egy sonkának néz ki, meg olyan kicsi az egész srác hozzám képest, valahogy nem... Egyszerűen nem érzem azt a vonzalmat, inkább az anyai énem hozza elő. Pedig nem vagyok amúgy hű, de erős, férfias. Sajnálom, tudom, hogy nem tehetsz róla (én sem),de egyszerűen nem indít be. Inkább csak attól félek, hogy ha leteperném, összetörném, vagy szúrna a csontja, vagy hogy én fel tudom kapni őt, ő meg csak vívódna velem, mint egy disznóval. :/
2017. jún. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!