Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit gondolnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondolnátok, ha a pasi így jönne a randira?

Figyelt kérdés
Fekete, slim fit farmer és ing, és egy szintén fekete, új Audiból szállna ki. Milyen érzéseket váltana ki belőletek? Beképzelt városi alaknak tartanátok?
2017. jún. 27. 15:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Csak azért, mert valaki gazdag, még nem lesz beképzelt. Ugyanúgy állnék hozzá, mint bármelyik másik pasihoz.
2017. jún. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
$$$$$
2017. jún. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki beképzelt, arról szerintem pár beszélgetésből kiderül, hogy az, vagy legalábbis lennének gyanús megnyilvánulásai, úgyhogy valószínűbb, hogy el sem jutnánk a személyes találkozóig.
2017. jún. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy pénzével akar levenni a lábamról.

Slim farmer férfin nem jön be, bár a fiatalabb korosztálynak úgy látszik igen. 25/N

2017. jún. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Slim farmer nekem sem jön be, az ingeket viszont imádom. Az Audi meg szép szép, de ha a gazdájának már az elején (netrs beszélgetés alkalmával) nem jön be a stílusa, nekem nem tud villogni. Egyébként nekem oly mindegy, hogy Audival, Suzukival, esetleg Ladával jön. Guruljon és annyi... 21n


Bár néha én érzem magam különcnek ennyi idősen, hogy nincsenek olysn "elvárásaim" amikről itt meg a valóságban szoktam dicsekedni a "fiatalok"... :/

2017. jún. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szoktam hallani*

Bocsi a kisebb elírásokért, telefonról vagyok

2017. jún. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Beképzeltséget nem tudom a külsőből megállapítani.
2017. jún. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én azt gondolnám, hogy ez a randi is valószínűleg csak időpazarlás lesz, mert nem az a típus vagyok, aki "slim fit" farmeros, audis pasikra bukna, egész más kategóriában keresgélek. Beképzeltnek nem tartom addig, amíg nem szól egy-két olyat, amiből ez jön le.
2017. jún. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, miért gondolod így?
2017. jún. 27. 19:07
 10/15 anonim ***** válasza:
Azért, mert én inkább a bakancsos, farmer-pólós, gatyaláncos, széttetovált pasikra bukok, közülük meg még soha senki nem jött kocsival a randinkra. De ha jönne is, tuti valami lelakott koncertezős furgonnal vagy egy ezeréves csotrogánnyal jönne. Egyszerűen nem ez a kocsi és ruházat a stílusuk, és nekem sem.
2017. jún. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!