Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol van a ribanc határ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van a ribanc határ?

Figyelt kérdés

Szisztok!

Ha egy csaj jár valakivel, és egy hónap mulva lefekszik az nem sok?

17 éves fiú vagyok, beszélgettem hazafelé a buszon egy csajjal, azt mondta hogy szerinte ha valakik járnak legalább egy és fél hónapot kell várni szexig...

Szerintem 2 hét után már simán mehet, most szexmániás vagyok?


2008. okt. 17. 21:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%

Nincs ribanchatár. Ellenben tisztelhetnéd jobban a női nemet..

Ha két ember egymásra kattan,és mindkettő akarja az együttlétet akár már az első éjszakán is megtörténhet.

Ez lehet egy életre szóló párkapcsolat is, de lehet egyéjszakás kaland.

2008. okt. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%

Ribanchatár? Kisfiam ribancnak azt hívjuk, mikor valaki pénzért szexuális szolgáltatást nyújt. Egyébként prostituáltnak nevezzük, a ribanc ennek egy obszcén formája.

Kérdésedre válaszolva, a szexel való várásnak sincs határa. Mi az hogy két és fél hónap? Akkor amikor úgy érzi, hogy most, akkor hajrá. Ha csak szexpartner kell, akkor meg mire várni?

2008. okt. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
62%
Nincs abban semmi rossz, ha valaki szereti a szexet.
2008. okt. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Ez jó :) én is avval vagyok hogy nincs ribanchatár ilyen esetekben szerintem is akkor szekszeljen egy emberke amikor akar...

A második válaszolónak:

Kurva-Pénzért csinálja

Ribanc-Az aki szereti a szekszet, azért hivják őket rib ancnak mert nem kaphatják meg olyan könnyen...


NWO

2008. okt. 17. 21:57
 5/19 A kérdező kommentje:

Még valami amit elfelejtettem:

Van egy csaj, 16 éves és rendszeresen jár diszkóba, közhir hogy hetente szekszel mindig mással, és egyszer lekamerázták hogy leszopott valakit, meg is puszilta :P

Kicsit furcsa, de szerintem ebben nincs semmi gond, mégis a buszon mindenki a háta mögött beszél hogy milyen ribanc meg minden, most kinek van igaza?


NWO

2008. okt. 17. 22:01
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
hÁT A TE ribanc leírásod teljesen tökéletlen, miért ribanc az aki szereti a szexet, miért te nem szereted a szexet?és ha szereted te akkor ribanc vagy?Úgy látszik nem vagy még elég érett a témához, a ribanc az ugyanaz mint a kurva, prostituált, örömlány, pillangó stb.
2008. okt. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
Ha minden héten mással fekszik le az szerinted normális? Ő a ribanc
2008. okt. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Ja lehet hogy nem vagyok elég érett, de meg szeretném érteni, szerintem itt nem azokkal van a gond akik szeretik a szekszet, hanem azokkal akik tökéletesnek látszanak...

Alvégre mi is a tökéletesség, a tökéletesség egy dolog, de legtöbb embernek nem elég az hogy tökéletes legyen, az is kell hogy a többiek észre vegyék hogy ő tökéletes, és ezt ugy birja elérni ha van melette egy olan, akitől ő tökéletesebb, jobb...

Szóval olyan hogy tökéletes, olyan nagoyn nehezen van, egy picike kritika is meghatározhatja az embert, tudat alatt...

Végülis, az van közelebb a tökéletes emberhez, aki szereti a szekszet, igy nem ribancozik le senkit aki ugyszintén szereti a szekszet, az aki pedig leribancozza a másikat, azt hiszi magáról hogy ő jobb (külömben nem mondaná rá, mert nem érdekelné, de érdekelni, mert jobb akar lenni) pedig nem, avval hogy valakit kinevetsz, leribancozol, lebuzizol, csak azt bizonyitod hogy a tökéletességre törekedve elkövetted az első tipikus hibádat.

Vitatkozós kedvemben vagyok xD uyge hogy igy van?

2008. okt. 17. 22:35
 9/19 A kérdező kommentje:
Igazad van a ribanc leirásom nem jó :) bocsi, hiba xD
2008. okt. 17. 22:37
 10/19 anonim ***** válasza:

Ribanc, kurva, pillangó, prosti stb= pénzt fogad el

minden héten mással szexel = könnyűvérű , fehérmájú

2008. okt. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!