Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki számít ribancnak? Miket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki számít ribancnak? Miket csinál 1 ribanc? Hol a határ?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 14:38
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
58%
Ribanc az aki valamilyen ellenszolgáltatásért a testével fizet.
2010. júl. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

A ribanc pont, hogy ellenszolgáltatás nélkül adja oda a testét. Ebből meg kitalálhatod, hogy miket csinál. A határ pedig Sopronnál van.


üdv

2010. júl. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A kurv@nak fizetnek. A ribancnak nem fizetnek, az csak az élvezet miatt csinálja.
2010. júl. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

és ha a csaj csak eljátsza hogy ribi? mert ismerek 1ilyet. és vcalószínüleg csak színészkedik hogy menőzzön. nem kurják sorra..

csak játszadozik.

2010. júl. 20. 14:46
 5/28 anonim válasza:
100%

De ha kis fiatalkák vagytok, és nem pénzbeli dologra vagy kíváncsi, akkor a ribanc kategóriába elég sok minden belefér. Aki ma ezzel csókolózik, holnap azzal fekszik le, aki direktbe kapcsolatbelit választ, ...minden olyan viselkedés, ami szex-vel kapcsolatos, bántó, és nem te csináltad...feltételezem ezt akartad hallani, ha már a határt is kérded. Nincs határ, vedd úgy. Vagy kinövöd, vagy nem.:)

Ha meg más lány, nem te, és mondjuk csak azért ribanc, mert ő van a fiúkkal (befogadva), akkor ez sajnos téves megszólítás.:)

2010. júl. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
Későn láttam a kommentedet.:)
2010. júl. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
csak nemértem a viselkedés miértjét igazából. velem viselkedik ribancosan leginkább. látom hogy bejövök neki. de így akar imponálni? 3x találkoztam vele és az ölembe ült. ajánlatot tesz szexre(amiről kiderült hogy komolytalan). tetszik a csaj de kiábrándulok ettől. mert a környezetem ilyennek látja. én hiába sejtem hogy nemilyen..
2010. júl. 20. 14:53
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
mindenki, ha egy pasinak épp világfájdalma van. a pasik szerint mindenki, akinek volt már közük pasihoz, és azok is, akiknek nem. mindenkit leribancoznak, főleg itt:D lányszemmel meg az, aki össze-vissza riszálja és teszi magát, csak azért, hogy egy kis figyelmet kicsaljon.
2010. júl. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
kezdem érteni...
2010. júl. 20. 15:33
 10/28 anonim ***** válasza:
miért kérdezed?a határt akarod súrolni?:D:D
2010. júl. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!