Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki számít ribancnak? Miket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki számít ribancnak? Miket csinál 1 ribanc? Hol a határ?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 14:38
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
16:15! ha nemolvasod el akkor ne is írj mert felesleges.
2010. júl. 20. 16:23
 12/28 anonim ***** válasza:
az én értelmemben az aki mondjuk mindenkivel szégyentelenül flörtöl egy társaságban ahol párok is vannak és szemezik az egyik csaj pasijával és aztán direkt elszedi töle csakhogy örömet okozzon azzal h elcsábitott egy fiut a csajától ja és persze csak azt akarja és amikor barátja is van akkor is flörtöl másokkal egészen addig megy amig ki nem boritja a fiut a kapcsolataiban többször megcsalja és van hogy egyszerre több kapcsolata van.a viselkedés kirivó nyavalygó magas hang kényes mindenen vihog önbizalomteli azt hiszi minden pasit elhódithat és hogy a csajok irigyek rá öltözködés mindent kidob kisnadrág v szoknya hosszabbitott haj tonna smink müköröm magassarku de eltulozva sok szép barátnövel veszi magát körül
2010. júl. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
értem. köszi..
2010. júl. 20. 19:42
 14/28 anonim ***** válasza:
sz.opik b.aszik mindenkivel a környéken
2010. júl. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Akinek az alagútjában néptáncot tudna járni az Azték birodalom... Az már egy r*banc...
2010. júl. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Hát én még senkire se mondtam ilyet, h ribanc,szerintem minden lány annyi pasival szexel, smárol, szemez, flörtöl ahánnyal akar.és amikor akar.

Nekem teljesen mindegy, és a baráátomak is.mi szeretjül egymást jól megvagyunk más meg nem érdekel.

amugy attól, h az öledbe ült, még biztos nem ribanc...

2010. júl. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
A határt mindenki maga szabja,Legfeljebb a másik szemében súrolja a határt.
2010. júl. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%
ribanc az aki 1. randin csókolózik hidd el;)
2010. júl. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
aki az első ,,randin" csókolózik miért lenne ribanc? :S
2010. júl. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
Az egyáltalán nem ribanc...
2010. júl. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!