Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érettebb,35-40 fölötti nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érettebb,35-40 fölötti nőket miért nem érdeklik a 30 környéki fiatalabb pasik?

Figyelt kérdés
Gondoltam felmegyek egy társkereső oldalra, ahol viszonylag több 35 fölötti nő van (lovebox.hu) Írtam több nőnek is és kb 10%-os a válaszarány, de ők sem szeretnének semmit a korkülönbség miatt. Izmos, sportos alkat vagyok, edzek, arcra is rendben minden a hasonló korú nők szerint. Mi a gond, vagy mendemonda az egész sztori, hogy az érett nők lecsapnának a fiatalabb pasikra?

2017. júl. 12. 17:47
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Sajnos tapasztalataim szerint nem. Mert a 40-es korosztály huszonévesek között keresgél. 40 körüli nőt kik keresnek szerinted? Most rajtad kívül kérdezem.
2017. júl. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
46%

10es vagyok


Nem azt irtam h elbol elutasitom

Az nagyon ritka nalam !

Hanem azt h tobbet kell gyozkodnie h tenyleg elhigyem h komoly parkapcsolatot akar ... Ergo tobbet kell belefektetnie az elejen !

Nalam mindig felmerulnek olyan kerdesek h okes en most vagyok 39 o meg mondjuk 29-32

Tiz ev mulva 49 leszek rancos banya o meg egy fitt fess 40 es hapsi

Vajon kellek meg neki akkor ? Velem terveze ?

Masik a gyerek valalas kerdese.

En nem akarok szulni mert mire kialakul a kapcsolat stabilizalodik eltelik 2-4 ev 40 felett hova szuljek ?

O meg akarhat gyereket meg

Ez konflikus forras lehet

Vagy olyan kell aki elfogadja h nem lesz mellettem gyereke.


Remelem erted mi a gond a 10 evvel mint korkulonbseg !


De mondom, nem utasitom el nem vagyok eloiteletes.

Sot az elso pasim volt csak idosebb nalam :-)

2017. júl. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
10es, ezek a felvetések, érvelések ésszerűek. Értem, ezek olyan dolgok amikbe nem tudok belekötni:) Közös megeggyezés esetén lehet előre nézni:)
2017. júl. 12. 21:16
 24/30 anonim ***** válasza:

En csapnek,de 23-25 evesig.

Lehet,h a korodnal oregebbnek latszol. Ha nem latjak,h fiatal vagy,akkor nincs erdeklodes.

N

2017. júl. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Nem látszódom öregebbnek, sőt, ezért is hagyok borostát vagy szakállat. De az előző válaszokat és tapasztalatokat nézve elég bukovári a dolog:)
2017. júl. 12. 23:53
 26/30 anonim ***** válasza:

10es vagyok


Annyira nem .

Jelenleg egy nalam 10 evvel fiatalabb pasival vagyok egyutt

De amiket irtam az most is felmerult mint konfliktus

Szoval meg par ev es vege.


Hal isten boven nem nezek ki annyinak amennyi vagyok igy a fiatalabbak keresnek meg. Par ev nem gond. De mi ell nagyobb a korkulonbseg annal kisebb az eselye h tartos lesz a kapcsolat.

2017. júl. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

A gyerekkérdés kardinális egy hosszabbra tervezett korkülönbséges kapcsolatnál, az összes többire magunkban/magunknak kell megadni a választ. Pl. ki milyen lesz 10-20 év múlva?Láttam már pasikat akik 10 év alatt pocakot eresztettek, elkezdtek kopaszodni, őszülni, elvesztették a sármjukat. És persze látunk olyan nőket, akik a jó genetikának, a fodrásznak, kozmetikusnak, sportnak - és a fiatal pasinak köszönhetően szinte semmit nem változnak.

Ha 10 évig kitart egymás mellett a páros néhány külső jegy változása miatt biztos nem fog lelépni az akkor már mondjuk negyvenes pasi.


Egy nőnek magában kell eldönteni azt,hogy végig tud-e örök bizonyítási vágy nélkül élni egy ilyen kapcsolatot, vagy a nap 24 órájában azon retteg,hogy mikor veszíti el a párját.


Az is lehet,hopgy a pasio a kapcsoalt kezdetén rábólint arra,hogy nem akar gyereket, majd közben változik a meglátása, terve és mégis szeretne.


Egy ilyen kapcsolat, mint bármelyik egyéb, kétségekkel van tele. Vagy belevágunk és vállaljuk, vagy mégsem megyünk bele, esetleg rövidebb távra tervezzük,majd lesz valahogy alapon, aztán ha hosszabb lesz belőle, hát örülünk neki.


Ha egy nő szingli, gyereke van, vagy nem is szeretne, nincs kockázata. Legalábbis nagyobb nincs, mintha egy korban hozzáillő pasival kezd kapcsolatot.

2017. júl. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Nekem mindig a fiatalabbak jöttek be, de nem tartom magam "érettnek" 36 évesen, ezt inkább a 45 fölöttiekre mondják :D
2017. júl. 17. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Valahol fejben fől el, ki mennyinek érzi magát, mégis korral határoljuk be:D Talán jogos felvetés:D
2017. júl. 17. 10:39
 30/30 anonim ***** válasza:

Igen, valóban fejben dől el ki mennyinek érzi magát, sőt, van aki kifejezetten jó géneket örököl, jól tartja magát. Ennek ellenére a biológiai kor, az kor, tény, tehát a gyerekvállalás miatt érezhetem én magam harmincasnak ha negyvenen is túl vagyok...


Ha gyerek-kérdés eldöntött, és az,hogy felvállalják egymást a család, a külvilág felé, akkor nincs mit tovább ragozni.

2017. júl. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!