Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érettebb,35-40 fölötti nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érettebb,35-40 fölötti nőket miért nem érdeklik a 30 környéki fiatalabb pasik?

Figyelt kérdés
Gondoltam felmegyek egy társkereső oldalra, ahol viszonylag több 35 fölötti nő van (lovebox.hu) Írtam több nőnek is és kb 10%-os a válaszarány, de ők sem szeretnének semmit a korkülönbség miatt. Izmos, sportos alkat vagyok, edzek, arcra is rendben minden a hasonló korú nők szerint. Mi a gond, vagy mendemonda az egész sztori, hogy az érett nők lecsapnának a fiatalabb pasikra?

2017. júl. 12. 17:47
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Ez szerintem simán igaz lehet, de a netes társkeresés mindent eltorzít: az egy más világ. Itt csak arról van szó, ami miatt rengeteg férfi panaszkodik: a nők nem méltatják válaszra a nekik író férfiakat. Nincs köze ahhoz a jelenséghez, amit leírtál. A való életben tehát igaz lehet az állításod, a társkeresőkön viszont nem.
2017. júl. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
100%
Lehet azok, akikre írtál, nem akarnak egy éjszakás kapcsolatot, vagy lehet azt hinnék, hogy kihasználod őket. Az is lehet, hogy ők komolyabb kapcsolatot szeretnének, mármint úgy gondolom, hogy megállapodni, csak a társkereső oldalon egyszerűbb az ismerkedés.
2017. júl. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki szereti a fiatalabb pasikat, van, aki nem. Te biztosan olyanokba futottál bele, akik nem szeretnének tőlük fiatalabbal kapcsolatot.
2017. júl. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
80%

Vélhetőleg komoly kapcsolatot szeretnének és a korkülönbség (vagy egyéb ok) miatt nem tekintenek Rád partnerként.


Van olyan érett nő aki lecsap a fiatal pasira, ahogy fordítva is. És van olyan is aki "nem él ezzel a lehetőséggel".

2017. júl. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
46%
tárkeresőkön szinte csak "hercegnők" vannak, de leginkább kamu profilok, elhagyott profilok, ego tuningolók.
2017. júl. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

1# Ebben lehet valami, mert kaptam már élőben pozitív visszajelzéseket fiatalabb koromban is, de akkor nem gondoltam arra, hogy a kicsit nőknél próbálkozzak, ezért is nézek most, hogy hmm.??

2# 3# 4# Értem, amit írtok. Csak beugrik a nagy számok törvénye, de lehet , hogy tényleg arra sem lehet alapozni.?

5# Amúgy komolyan igazad lehet. Ugyanaz, mint a Facebook és társai. Önbizalomhiányos emberek, folyamatosan a másik visszaigazolására várnak, hogy növeljék az egojukat. Egy közösségi oldalon ez már megszokott, de egy társkereső oldalon azért csak meglepő...

2017. júl. 12. 18:15
 7/30 A kérdező kommentje:
1# kocsot érettebb nőknél*
2017. júl. 12. 18:16
 8/30 A kérdező kommentje:
kicsit* na, csak leírom... :D
2017. júl. 12. 18:17
 9/30 anonim ***** válasza:
22%

Egy 35-40 év körüli nő már lehet, jóideje egyedül van, elsősorban anyagi bázist, "biztonságot" keresnek, ezt meg inkább egy idősebb hapingerben találnák meg.

Jellemzően lehetsz akármilyen ronda, dagadt, kopasz, ha pénzügyileg jól állsz, egyből más megítélésbe kerülsz majd külsőleg.

Addig meg tökmindegy, hogy nézel ki.

2017. júl. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

39 vagyok

Es nem zavar ha a pasi fiatalabb

De nekik tobbet kell bizonyitani h komolyan akarjak mert 90% csak alkalmi szexet akarnak

Igy hatrannyal indulnak !


Es a legfontosabb pont letojom a formas kis testet vagy pofijat ha ures a feje mehet a lecsoba !

2017. júl. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!