Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érettebb,35-40 fölötti nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érettebb,35-40 fölötti nőket miért nem érdeklik a 30 környéki fiatalabb pasik?

Figyelt kérdés
Gondoltam felmegyek egy társkereső oldalra, ahol viszonylag több 35 fölötti nő van (lovebox.hu) Írtam több nőnek is és kb 10%-os a válaszarány, de ők sem szeretnének semmit a korkülönbség miatt. Izmos, sportos alkat vagyok, edzek, arcra is rendben minden a hasonló korú nők szerint. Mi a gond, vagy mendemonda az egész sztori, hogy az érett nők lecsapnának a fiatalabb pasikra?

2017. júl. 12. 17:47
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
55%
Én is 39 vagyok. Egyetértek az előttem szólóval. 30 körüli pasinak én sem írnék, mert azt gondolnám csak alkalmit keres, vagy pár év múlva lecserél már fiatalabbra.
2017. júl. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

9# Pedig én ezt inkább a kortársaim között tapasztaltam eddig, ezért gondoltam, hogy talán néhány évvel idősebb nő már nem azért akar a társaságomban lenni, mert van pénzem, amit az ember persze próbál titkolni, amennyire lehet...


10# Szerintem néhány komolyabb beszélgetés után azért kiderül, hogy emberünk mennyire monogám, én például nem vagyok az alkalmi szex híve, de sem ez, sem az nem derül ki , hogy emberünk milyen IQ szinten van, ha még pár mondatot is sajnál rá valaki. A külső engem sem érint meg, ha a hölgyeménytől egy normális gondolat nem jön. Még szép, hogy ugyanez igaz fordítva is. De ez nem a ti korosztályotokra jellemző(nők) hanem a huszonéves kislányokra, akikből a magamfajta, korától érettebb férfinek elege van, mert csak a pénztárcámig látnak. Normálisan élek, sportolok, tanultam, tanulok is még, 24 évesen már saját cégem volt, stb,stb. De ez egy társkereső oldalon csak akkor derülhet ki, ha nem egyből előítélettel indul valaki, mert 28 vagyok.

2017. júl. 12. 19:42
 13/30 A kérdező kommentje:
De 10#, 11#, tudjátok ez kicsit olyan, mint amikor az ember lát egy balesetet, amiben autós és motoros kolléga a résztvevő és az esetről senki semmit nem tudva rávágja, hogy k*csög autós. Egyre előítéletesebb mindenki ebben az országban, néha nem csodálkozok, de azért sok a túlzás...
2017. júl. 12. 19:46
 14/30 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy a megkereséseimben egy nyomulós megnyilvánulás nem volt. Úriember módjára írtam. Akkor legalább egy nemet megérdemelnék, ha már úgy látszik, hogy én vagyok a sok, agyatlan, fiatal pasiból az egyik, aki normálisan áll hozzá ehhez a dologhoz.
2017. júl. 12. 19:51
 15/30 anonim ***** válasza:
A korkülönbséges (főleg pár év esetén) kapcsolat ma már elfogadott. De a helyedben nem netes társkeresőn ismerkednék, legalábbis elsősorban nem ott, ha komoly kapcsolatot keresel.
2017. júl. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
De az ilyen hozzáállásokkal mindig úgy vagyok, ha valakinek egy kicsit is szúrom a szemét, akkor adok rá okot, én az előítéletekkel így vagyok az életben! Aztán marha jót szórakozok/unk rajt!!! Persze nem egy társkeresési dolog kapcsán merül fel ez az emberben:)
2017. júl. 12. 19:55
 17/30 anonim ***** válasza:
Én 42 vagyok és a mi korosztàlyunknak sem könnyű.Én kedvelem a fiatalabb férfiakat is.Ràm is írt 1-2,de valóban alkalmit kerestek.Akinél meg én próbàlkoztam,az fiatalabbat keresett és válaszra sem méltatott.A férfiak jelentősebb része sajnos fiatalabbat keres.Tehàt engem màr leginkàbb az 50-60-as korosztàly keres meg.Szomorú.Bàr én nem a Loveboxon vagyok.Kissé komolytalannak gondoltam az oldalt.
2017. júl. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
15# Nem ott ismerkedek, ez egy egyszeri próba volt. Nem tartottam sokra a társkereső oldalakat soha, de ha valakinek köszönsz az utcán és nem köszön vissza, azt mondod, hogy bunkó, ez nálam hasonló dolog. Annyira nem érdekel, mert a huszonéves lányokat tudod hülyíteni és nevetsz magadban, ahogy hajtanak pénzedre, te pedig átlátod mindezt és közben úgy élsz,ahogy szeretnél.
2017. júl. 12. 20:13
 19/30 A kérdező kommentje:
17# Legalább valakivel egyetérthetek a kérdés alatt, hogy nem visszaírni nagy taplóság, de sajnálom, hogy 42 éves nőként is ér valakit ilyen. 42 éves nőhöz pedig túlzás a 60 éves férfi:)
2017. júl. 12. 20:19
 20/30 anonim ***** válasza:
Egyszer próbálkoztam társkeresővel. Pár nap alatt közel ezer levelet kaptam. Nem gondolom,hogy taplóság volt,hogy nem válaszoltam mindenkinek.Ha visszaírtam,hogy köszönöm az érdeklődését, de tárgytalan, még keresgélek stb.,jött a viszontválasz,hogy hátha mégis meggondolom. Ha valaki nem válaszol az is jelzésértékű és egy társkeresőn nem törvényszerűen udvariatlan.
2017. júl. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!