Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az érettebb nőket miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az érettebb nőket miért nem érdeklik a fiatalabb fiúk/pasik?!

Figyelt kérdés
Az érettebb nők miért gondolják azt,hogy a fiatalabb pasinak nincs tapasztalata?! Vagy van olyan akinél nem számít a kor??

2016. szept. 4. 00:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Nekem speciel azért nem jönnek be a fiatalabb pasik, mert nincs bennük számomra semmi vonzó, nem olyan a mentalitásuk, hozzáállásuk, mint pl egy 35-40 évesnek. A tapasztalat alatt mire gondolsz egész pontosan?
2016. szept. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%

Mert nem látnak bennük egy anyagi bázist...

Meg félnek, ha meglátod őket ruha nélkül, és összehasonlítod a volt 20 éves barátnőddel.

Amúgy vannak idősebb nőcik, akik keresnek fiatalabb fiúkat, de csak mint eldobható alkatrésznek próbaképp.

2016. szept. 4. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
Vannak olyan nők akik a fiatal hapsikra mennek.De nem egy-két menetre.Van aki évekig együtt van fiatalabb sráccal és egyik sem csalja a másikat.
2016. szept. 4. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert hosszútávon nem opció az ilyen fajta kapcsolat.Alkalmi strigulának lenni meg nem az én korosztályom álma (persze van 1-2 kivétel itt is).
2016. szept. 4. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Én nem tudok férfiként tekinteni egy fiatalabbra.
2016. szept. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es írtam privatban!
2016. szept. 4. 09:10
 7/16 A kérdező kommentje:
3-as ez így igaz!
2016. szept. 4. 09:13
 8/16 anonim ***** válasza:
64%

Jo, ha vki fiatal, de megeljen az onallo keresetebol es ne kelljen anyagilag tamogatni. Meg legyen eletre valo, meg tudja szerelni a dolgokat otthon, ami elromlott.

N

2016. szept. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
Nekem vannak, harmincas, negyvenes nő ismerőseim, akik fiatalabb, mondjuk úgy fiúkkal élnek. Viszont, mind azt mondja, idő még betanítják őket a szeretkezésre. Szexelni tudnak, szeretkezni még nem ezt mondják a nők.
2016. szept. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
Érdekes ez. Jelentős mennyiségű fiatal lány kapálózik idősebb férfiak után. Szinte alapvető dolog, hogy 8-10-15-20 évvel idősebb férfiakkal vannak. Naponta vannak itt ilyen kérdések és a környezetemben is ez van. Elvárják, hogy ne csak lukak legyenek stb. Más kérdés, hogy mire kellenek az idősebb korosztálynak. De ha egy fiatalabb srác és idősebb nő kapcsolatáról van szó az egy idegen tabu téma. Mintha legalább fegyverkereskedelemről lenne szó.
2016. szept. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!