Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ázsiai lányokkal, azon belül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ázsiai lányokkal, azon belül legfőképp kínai lányokkal hol tudok ismerkedni, baráti vagy párkapcsolati célból?

Figyelt kérdés
Gondoltam arra is, hogy kínai kultúrhelyekre elmennék, de nem tudok ilyeneket. Pest megye, 25F
2017. júl. 5. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Kínai kifőzdék, piacok esetleg...?
2017. júl. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindig ez az ökörség jön elő, próbáltam már ilyen helyen, de ezek robotolni jönnek, nem ismerkedni :)
2017. júl. 5. 13:15
 3/4 anonim ***** válasza:
23%
Bezzeg ha egy lány szeretne néger, vagy arab sráccal ismerkedni, az két perc alatt úgy el van itt mindennek hordva, hogy csak na... Szóval kedves férfiak, mi ez a kettős mérce, tessék ezt a kérdezőt is minősítgetni ;)
2017. júl. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Te én nem ítélem el, ha valaki más nációjú társat keres.

Osztrák, esetleg német csajok jönnek még be nekem :)

2017. júl. 5. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!