Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Voltatok már veszélyes randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már veszélyes randin?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, hogy furán kezdett el viselkeni, betegesen, majdnem elrabolt, meg akart erőszakolni, szóval ilyenekre. Kocsiban tovább hajtott, el akart vinni...

2017. júl. 2. 09:15
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem kell ötvenszer leírni hogy az válaszol aki akar, nekem aztán teljesen mind 1. Nem kell elismételni amit valaki már egyszer leírt. Húh sajnálom akiknek rossz élménye volt. Nekem nem volt veszélyes randim még, bár volt hogy a pasi nem akart semmi képet küldeni magáról és a buszvégálloáson láttam meg előszőr azt sem tudtam hogy néz ki, majd felmentünk hozzá de nem csinált velem semmi olyat. Bár tinik voltunk még szóval ott voltak a szülei is :D csak cikis sztorijaim voltak más nem.
2017. júl. 2. 10:53
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyű milyen emberek vannak, férfiként mondom ezt.
2017. júl. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire veszélyes még nem volt, de talán szerencsém van.

Nagyon durva, amiket itt írnak.

Én egyszer egy nyomulós balf**zal randiztam úgymond, de akkor találkoztunk először élőben, így megmondtam, hogy előbb meg akarom ismerni. Ő meg erőltette volna a csókot, és semmi másról nem tudott beszélni, csak csók, szex, ex. Mindig készenlétben kellett lennem, nehogy egy óvatlan pillanatban lekapjon.

Nem tudott élvezni semmit, bármi is lett volna a téma, ő visszakanyarodott mindig a csókhoz. Azt mondta, hogy oké, hogy még egyelőre nem érzek semmit, de ha megcsókolnám őt, akkor tuti, hogy egy ideig csak rá tudnék gondolni, és abból kialakulna a szerelem.

JA. BIZTOSAN.

Alig vártam, hogy vége legyen.

Ő a randi után rám írt, hogy jó volt a tali, de amúgy ő többet várt tőle. Megkérdeztem, hogy mégis mit várt egy első találkozástól. Azt mondta, hogy azt, hogy kicsit ki tudjon elégíteni, megujjazni vagy ilyesmi.

ÉRTITEK.

A nyomorultja.

Isteni szerencse, hogy megúsztam.


21/L

2017. júl. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
55%
Teherbe ejteni nem akart és gyűrűt húzni az ujjadra?
2017. júl. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ilyen velem is volt amit a 13-as írt.

Azt mondta beszélgessünk, csak egy fél órát. Értem jött, mert talizni akart, messze lakott. Kérdezte hova menjünk, kávézó, étterem?

Mondom már út közben: Nincs kedvem sehova beülni, csak beszéljünk a kocsiban.

Erre ő megállt valahol, valami elhagyatott bejárón a környékünkön és elkezdett rám mászni, meg ott piszkálni, meg lehúzta a melltartómat, meg teljesen rám cuppant.

Én meg már majdnem kimásztam a kocsiból, de nem akadt le. Mondom most hazaviszel, vagy hazamegyek innen mert te nem vagy normális!

Elkezdi nekem: ,,Valaha kívántál már ennyire valakit?" - nézek rá.. néz rám nagy szemekkel, meg beteg fejjel. Én meg féltem :S

De hál istennek hazavitt, csak 10 percre voltunk még csak.

Egy nap múlva ír nekem, én meg kérdezem hogy ez mi volt AKKOR? Meg nem vagy normális. Azt mondta:

Úgy terveztem majd elviszlek valami jó kis étterembe elbeszélgetünk aztán majd jól megduglak hazafelé.


????


Mondom te beteg vagy! Elkezdtem itthon sírni.

Vannak.. de őszintén kérdezem.. Vannak még normális pasik itt, vagy a világon akik értelmesek, és normális elgondolásuk van egy randi vagy egy valamikor megtörténő együttlét felvezetéséről vagy csak az ismerkedősről? :|

2017. júl. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!