Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Voltatok már veszélyes randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már veszélyes randin?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, hogy furán kezdett el viselkeni, betegesen, majdnem elrabolt, meg akart erőszakolni, szóval ilyenekre. Kocsiban tovább hajtott, el akart vinni...

2017. júl. 2. 09:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Nem.
2017. júl. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Olyanok válaszoljanak akik voltak. Köszönöm
2017. júl. 2. 09:25
 3/15 anonim ***** válasza:
43%
Nem voltunk, ne te monnd meg hogy kik válaszolhatnak, a kérdésre válaszol aki akar, ezért írtad ki ide.
2017. júl. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%

Nem, és egy eldöntendő kérdésre kétféle választ lehet adni amit mindenki szabadon megtehet.

Már csak emiatt is törölni lehet a kérdésedet, és akkor is ha azt írod hogy "ki volt már veszélyes randin?", mert az ugyanúgy eldöntendő + apróhirdetés és azért törlik.


Ha konkrét választ akarsz kapni akkor fogalmazz meg egy konkrét kérdést. Amíg eldöntendő kérdésben kommunikálsz addig összesen 2 darab választ kaphatsz rá: igen vagy nem. Ha ennek nem tudsz megfelelni akkor rossz oldalon jársz, mert ez nem kibeszélő fórum.

2017. júl. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
Nem.
2017. júl. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

Két törökkel összezárva, senki nem tudta hol vagyok, busz már nem járt haza... S a barátom barátja -akitől alapból féltem- sokkal erősebb személyiség volt mint barátom. S itatni akart, és rámmászni, "elvileg barátom" meg egy szót se szólt...


Szerintem ez nagyon veszélyes helyzet volt, csoda hogy a másik végül nem csinált semmit.

De többet ezzel a "barátommal" se találkoztam...

Utólag annyiból örülök neki hogy tudom hogy veszélyes helyzetben milyen jól működik a pszichológiai érzékem

2017. júl. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Na. az ijesztő lehetett. Várom még.
2017. júl. 2. 10:19
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Netes randi, a pasi arról beszélt, hogy a nők őt megalázták és dühös a nőkre és közben rángani kezdett a fél arca. Engem beparáztatott. Írtam barátnőmnek, hogy hívjon fel és leléptem.
2017. júl. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt. Rám mászott pedig kikötöttük h csak találkozunk. Magára rántott és magához szorított, megpróbálta erőszakosan a számba tolni a nyelvét stb.. Alig bírtam magam kioldani onnan.

Tanult, diplomás, Bp-i, felnőtt intelligensnek tűnő férfiról van szó. Kedves is volt, hihetetlen idő alatt váltott át ebbe. :/


Van más esetem is.

Úton étterem felé a kocsiban kereste a pénztárcáját, azt mondta otthon hagyta így nem tudunk fizetni. Lakásához mentünk. Mondtam neki hogy a kocsiba megvárom, behívott egy kávéra nagy nehezen de elfogadtam, mert nem akartam rögtön ugye felmenni! Kimentünk az erkélyre amihez a hálóján keresztül vezetett az út, visszafelé elgáncsolt és elkezdte letépni rólam a ruhát.. Sikerült kivágnom magam belőle aztán leléptem. Ő is teljesen intelligens volt és jól kijöttünk eleinte, halvány érzetem nem volt róla h ezt megtenné bárkivel. És egyáltalán nem öltöztem kihívóan, garbó volt rajtam, hosszú farmer, csizma, nem voltam túlsminkelve ennyi. 5 perce sem beszélgettünk, nem értettem miért rontott rám.. De mindegy. LÉnyeg hogy nem történt meg. Szerintem soha többé nem megyek ilyen randira.

2017. júl. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Olyan volt hogy étterembe indultunk és leállt egy leágazáson.. és rámmászott és benyúlt a bugyimba majd elővette a farkát hogy játszak vele!

Nyilván nem tettem meg undorító

2017. júl. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!