Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vicces, tudom, de hogy hívhatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vicces, tudom, de hogy hívhatnám meg egy italra a lányt, ha biciklin elmegy mellettem mindig? :D

Figyelt kérdés

Tudom, tudom, tudom, tudom. :D

Az még rendben, hogy elhívok egy idegen lányt randira megérzés alapján, mert tetszünk egymásnak szemezés után.

DE, és most jön a vicces rész, ő biciklin van XD. Már jöttünk egymással szembe egy 3x-4x, megszólítanám valahogy, szép nyugis utca, dehát elsuhan ez a leányzó a kerékpáron, csak lopva nézünk egymásra így. :D , és ő ráadásul az úton megy, míg én a járdán. Hogy állíthatnám meg? :D El se hiszem, milyen kérdés, jöhetnek a válaszok hogy dugj valamit a küllők közé satöbbi. De jöhetne jó ötlet is, mivel szállítsam le, azt hiszem egy egyszerű köszönéssel indítok, mintha picikét ismerném már, de olyan fura, megáll a biciklivel az út szélére eljön, stb, csak hogy én bepróbálkozhassak? :D Sosem látom gyalog.


Előre is köszi, háhá



2017. jún. 29. 01:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

En nem szeretem ha csak ugy flortolesbol leallitanak, egyszer egy idos foszer es egy fiatal srac volt a jardan, es az idos foszer utanam kiabalt, hogy jaj ugy hajtanam a bringadat. En visszakiabaltam neki, hogy a bringam az enyem es nem elado.

Hogy vegye a lapot, hogy sz.xualis tartalmu kiabalas nem szep tole.

De nem hallotta, ott kerdezte a fiatal sracot, hogy mit mondott. :D

En meg csak mentem tovabb, es csovaltam a fejemet, hogy mit akar tolem egy idos bacsi aki a nagyapam lehetne. xD

2017. aug. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!