Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívhatnám el randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívhatnám el randira?

Figyelt kérdés

Nos adott egy hölgy akit szinte minden nap látok, mivel egy helyre járunk ki délelőtt venni valami ebédre valót.

Kifejezetten csinos és mindig vidám, jó kedvű, egy ideje már szeretném elhívni őt egy kávéra/italra, hogy jobban megismerhessem őt. (tudtommal szingli jelenleg).


Ezidáig csak egy alkalommal tudtam vele beszélni, de akkor a munkahelyemen voltam és ebből kifolyólag nem tudott úgy alakulni a szituáció, hogy el tudtam volna hívni őt. :-/


Sajnos mindig a barátnőivel/munkatársnőivel együtt szokott jönni, a pénztárnál is be szokták egymást várni és egyszerre is távoznak a boltból. Tehát nem igazán alakul ki olyan helyzet, amikor egyedül lenne. :-/

A boltban azért elő szokott fordulni, hogy a társaság több részre szakad és akkor úgy alakul, hogy egyedül kezd nézelődni. (konkrétan csak akkor nincsen a közelében a többi hölgy).


A kérdésem az lenne, hogy hogyan tudnám elhívni őt egy randira anélkül, hogy túl kínos legyen mindkettőnknek? Egy boltban ahol sok vásárló van, elég nehéz egy kis időre is magunk maradni. :-/

Vásárlás előtt vagy után pedig ugye sosincs egyedül és az utcán nem igazán szeretnek a hölgyek ismerkedni. :-(


Hölgyek tudtok valami tanácsot adni, hogy hogyan valósulhatna meg a dolog? Volt már valaki hasonló helyzetben?


Arra gondoltam, hogy megpróbálok szemkontaktust tartani vele és ha látom, hogy ő is tartja vagy el-el kapja, tehát kölcsönös, akkor bepróbálkozok nála. Más ötletem nincsen igazán, kérdés az, hogy ha érdeklődik, akkor még a boltban vagy kint szólítsam le őt?


Máshol nem igazán szoktunk találkozni, egyszer-egyszer láttam csak sétálni őt az utcán, de akkor megint csak az utcán szólítanám le őt, amit a nők annyira nem szeretnek. Bár mivel sokszor látjuk egymást és már folytattunk beszélgetést, talán még sem olyan lenne, mintha egy vadidegen lennék?


Magamról csak annyit, hogy nem vagyok egy Adonisz, de azért nem tartom magam puhánynak, mindig ápolt külsőm van, biztos munkahellyel rendelkezem és műveltnek tartom magamat. (nem vagyok egy zseni, de egyetemet végeztem, jelenleg is továbbképzem magamat és a protokollt is ismerem).


2017. jún. 6. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
44%

El se olvasom a hosszú szöveget, és máris tudom hogy mi a helyzet. Hát barátom, te erősen túlagyalod az egészet. Egyszerűen csak menj oda add önmagadat, ne törődj azzal, hogy mit gondol rólad, te se ellenőrizgesd magad, hogy jó-e amit csinálsz, csak csináld azt ami jön.


Sok szerencsét;)

2017. jún. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha már ő is sokszor látott téged, akkor annyira nem tekint rád idegenként, könnyebben elfogadhatja a közeledést, ha szimpatikus vagy neki.

Találd meg valamikor, amikor picit egyedül marad, nem feltétlen kell nagyon tökösnek mutatkozni, csak szimplán menj oda hozzá, h valamikor nem lenne e kedve valamit veled meginni / fagyi.

Előző napokon egy szemkontaktus teszt mehet esetleg.

2017. jún. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is vágyom egy ilyenre :), 30+ nő vagyok.


Első körben kezdj el mosolyogni és köszönni neki és a társaságának, ha már látásból ismeritek egymást, megfordultok egy helyen, esetleg egy irodaházban dolgoztok, akkor ez belefér, egyáltalán nem tolakodó.


Köszönés, mosolygás- aztán legközelebb, ha egyedül látod már könnyebb megszólítani.

Esetleg ha véletlenül mögé kerülsz a sorban, akkor rákérdezhetsz pl. hogy egy a kosarában lévő ételt merre találod, mert te is pont ilyet kerestél :)


Esetleg sorban állás közben az étteremben/boltban kívánhasz néhány köszönős alkalom után jó étvágyat, ha ez pl. valami önkiszolgáló (tálcás/menüs) étterem, akkor megkérdezheted a véleményüket az ételről, amit választottak.

2017. jún. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, lehet, hogy csak túl gondolom az egészet, összeszedem a bátorságomat, aztán meglátjuk, hogy mi lesz. :)


Ma is láttam őt, viszont pont elkerültük egymást és már a pénztárnál járt, szóval nem volt lehetőségem beszélni vele, viszont egy párszor találkozott a tekintetünk.


3#-as hozzászóló

Köszönöm a tanácsokat :)

Köszönés + mosolygás ;-) egymástól nem messze dolgozunk egyébként. Hátha úgy alakul, hogy egyedül lesz egy kis időre, biztos meg fog lepődni, hogy köszönni fogok neki :)

A kosaras ötlet is jól hangzik egy megoldásnak.

Nem ilyen önkiszolgálós hely, hanem rendes bolt, viszont ha valami olyasmit vesz, akkor még használható ötlet ;-)


Meglátom hogyan alakul majd, remélem összefutok vele holnap és beleegyezik egy találkozóba.

Az meg már csak álom kategória lenne, ha a köszönés után "Na végre, hogy..." mondattal folytatná :D

2017. jún. 7. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!