Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek, hogyan hívhatnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogyan hívhatnám el randizni?

Figyelt kérdés

Étteremben dolgozom, és rendszeresen hetente többször bejár ebédelni hozzánk egy nagyon csinos kedves lány. Nagyon tetszik nekem. Van amikor egy férfival érkezik, de sokszor egyedül. Azt már tudom, hogy a férfi a főnöke. Általában tényleg munkáról beszélnek. Semmi olyat nem vettem észre, hogy bármiféle kapcsolat lenne közöttük.

Szerintetek, hogyan hívhatnám el valahová? Vagy hogy deríthetném ki, hogy van-e barátja/férje.


2017. jan. 16. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit csinálsz az étteremben, de ne kötényben menj oda. Vigyél neki egy desszertet oszt mond, hogy a ház ajándéka, aztán dumcsi. Ennél jobbat nem tudtam kitalálni
2017. jan. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
felszolgáló vagyok
2017. jan. 16. 21:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Ebédelni a főnökkel? Nem lehet hogy néha osszebújik vele? Hát ha valami pénzes vállakozó cégvezető a főnök és tenyleg több is van mint munkakapcsolat jobb lenne neked is ha elfelejtenéd a lányt.
2017. jan. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha te is bejössz neki, hívd el, direkten. Értékelni fogja. Mondd meg, hogy, szívesen meginnál vele egyszer valamit, mi a száma/mikor ér rá.


Ha nem mutat jeleket, ami alapján bejönnél neki, a fejedre is állhatsz, nem fog veled elmenni. Nem csak az számít ugyanis, hogy neked bejön-e a csaj.


Rád mosolyog, amikor meglát? Gyakrabban és hosszabb ideig tartja veled a szemkontaktust, mint ami indokolt lenne? Nevet a szar vicceiden is? stb. stb...

2017. jan. 17. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Rám szokott mosolyogni, de csak úgy mint a többiekre. Mikor felveszem a rendelést, megköszöni és mosolyog, mikor kiviszem a rendelést szintén megköszöni és mosolyog. De ugyan így csinál más kollégámmal is.

Szóval különösebb érdeklődést nem mutat felém.

2017. jan. 17. 10:38
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos semmi esélyem nincs. Az egyik munkatársammal beszélgettünk, és ő monda hogy ismeri a barátját, aki focista, az itteni csapatnál. És már többször látta őket együtt, a meccsek után.
2017. jan. 18. 21:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Alapvetően fontos, hogy nem abból indulunk ki, hogy van-e barátja vagy sincs.


Egy, hogy nem vagy te kém, hogy a háttérinformációi után kutakodj, másokat kérdezgess róla, ez elég bizarrul tud hatni.


A másik, hogy nem tudhatod, hogyan állnak egymással, lehet nyitott kapcsolatban vannak, lehet épp most akarnak szakítani, lehet már szakítottak, csak összejárnak néha dugni, szóval ez teljesen lényegtelen a te szempontodból.


Amit te nézel, hogy küldi-e a jeleket, vagy sem. Ha semlegesen viselkedik veled, nincs vele dolgod, nagyon jól megfigyelted, hogy a kollégával is pont addig tartja a szemkontaktust, mint veled.


Keress egy csajt, akinek bejössz, nála halálosan egyszerű lesz a dolgod, ha direkt vagy és elhívod randizni.

2017. jan. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!