Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívhatnám el randizni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívhatnám el randizni?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit látásból ismerek. Ismerősök vagyunk egy közösségi oldalon is. Tudom, hogy hívják, hány éves stb. Tűzoltóként dolgozok. Előttünk megy el egy biciklis út, ami a távolabbi faluktól indul. Ő itt biciklizik szinte minden nap. Szinte ugyan abban az időben is ér a tűzoltóság elé. Van egy pár pad a bejárat előtt. Általában ott megáll, leül és elkezd telefonálni (kb.5-8perc) Mikor végzett a telefonnal biciklire ül és megy tovább. Mivel számomra szimpatikus a lány, szeretnék vele valahogy beszélni. De ezt még sem szeretném közösségi oldalon megtenni. Ha kint vagyok/vagyunk a teraszon akkor nem áll meg. Ha megáll leül, akkor menjek ki hozzá. Vagy hogyan tudnám ezt megoldani, hogy ne tűnjön nyomulásnak?
2016. febr. 7. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Az fel srm merült benned hogy minek ül le oda telefonálgatni? Biztos akkor beszél a szeretőjével.
2016. febr. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem a szeretőjével beszél. Egyik közös ismerősünktől tudom.
2016. febr. 7. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!