Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívhatnám el randizni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívhatnám el randizni, vagy teljesen felesleges?

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány, néha együtt utazunk a vonaton. De ő mindig zenét hallgat így nem tudok vele beszélgetni, illetve kerüli a szemkontaktust mert mindig az ablakon bámul kifelé. Ha meg barátnőivel van akkor beszélgetnek így olyankor sem szeretnék zavarni.

Már kiderítettem a nevét, rákerestem a közösségi oldalon, ismerősnek jelöltem el is fogadta.

Így nagyon sok információt megtudtam róla. Ápolónőként dolgozik, mellette fotósként dolgozik az egyik NB2 focicsapatnál és az NB1 kézilabdacsapatnál. Bejárja az országot mert idegenbeli meccsekre is megy mindig. Nemrég jött haza Törökországból mert edző táborozni volt a focistákkal. Annyi, hogy én gyűlölöm a focit és a kézilabdát is. Ezek szerint Ő nagyon szereti. Felesleges lenne elhívnom randizni? Hisz valószínűleg egy olyan férfit szeretne maga mellé aki szereti ezeket a sportokat. Akivel járhatna a meccsekre, nézhetné a TV-ban... de én nem szeretem ezeket.


2017. febr. 13. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Te egy nagyon egyszerű személy lehetsz.
2017. febr. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért?
2017. febr. 14. 14:50
 3/4 anonim ***** válasza:
A nevét nem írnád ki nyilvánosan esetleg? :)
2017. febr. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Azta, prájvit detektív is lehetnél. Egyáltalán hogy deríted ki egy vadidegen nevét?
2017. jún. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!