Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudtok olyan randihelyeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok olyan randihelyeket mondani, ahova ezzel a módszerrel (részletesen lent) hívhatnám el a lányt?

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg az lenne, hogy nem konkrétan randira hívom, hanem pl. hogy "Szombaton meg megyek y helyre, nincs kedved velem eljönni?" Vagyis nem közvetlenül hívom el, hanem hogy én megyek valahova, és csak úgy mellékesen meginvitálom, hogyha van kedve, akkor tartson velem.


Tudok erre alkalmas helyeket? Eddig a bevásárlóközponton (pl. valami ruhát veszek, és ha van kedve jöhet velem vásárolni) kívül más nem jutott sajnos eszembe.



2016. okt. 8. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bevásárlós dolog szerintem gáz :)

Inkább egy kirándulásra hívd el. Egy nevezetes helyet akarsz megnézni és megkérdezed nincs e kedve elmenni veled. Vagy kiállításra, vagy bármilyen más eseményre.

2016. okt. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mész egy helyre? Ez elég bénán hangzik, mondd meg normálisan hova mész. Ha bevásárolni akkor csak az nem gáz ha megkéred h segítsen, de ez csak régi ismeretség esetén normális.
2016. okt. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 Nyilván mondanám hova megyek, az "y" az csak egy változó akart lenni, nem elírás.
2016. okt. 8. 22:13
 4/5 Fish1 ***** válasza:

Kérdés, hogy mi a célod ezzel.

Ha valaki így hívna el, inkább venném egy haveri találkozónak, mint randinak. A vásárlós dolog szerintem nem nyerő, mert ha ismerkedni akartok, akkor jobb egy olyan hely, ahol nyugodtan lehet beszélgetni, nem rohanva egy halom ember között.

2016. okt. 9. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem tuti dolog első este vásárolni vinni a csajt. Menjetek a Tescoba akciós WC pumpáért. Most egyer fizet kettőt kap akció van friss szerelmeseknek.
2016. okt. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!