Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok mondani randihelyeket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok mondani randihelyeket?

Figyelt kérdés
Csak Budapesten. Romantikus kéne, ilyen sétálgatós, ahol akár le lehet ülni kajálni. Csak ne legyenek sokan. Első csók helyszíne lenne nagy valószínűséggel. 18L

2015. febr. 15. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
kreativitás fail, kezdem én, nyilvános wc
2015. febr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lyon ***** válasza:

...és te fogod elhívni a srácot???

Mert ha igen, akkor tök mindegy hová mentek.

2015. febr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 opened paradise ***** válasza:

Menjetek el korizni,vagy a ligetbe.

De,hogy februárban sétálgatni...nem irigylem.

2015. febr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Most csütörtökön voltunk a Műjégen, ami nagyon romantikus, és jó volt. :)

Kicsit hideg van, de mindenképp olyan kéne, ahol sokat tudunk beszélni.

2015. febr. 15. 18:47
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
ilyen szinten lenni, hogy még ezt is egy idegennek kell megmondani :DDDD
2015. febr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 opened paradise ***** válasza:

Nem csak séta közben lehet.

Üljetek be kávézni valahova mondjuk.

2015. febr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Gugli a barátod.. Szimpla ötleteket kértem, hátha esetleg van valaki, aki tud olyat mondani, ami nem.mindennapi, mint a Margitsziget, vagy a vár, és a többi közhelyes ezerszer kitaposott randihely. Szövegértés 1.


Kávézni, meg hasonlók nem szeretnék, mivel ő nem ehet akármit, mivel testépítő, épp diétázik, én meg nem akarom végignézetni vele, ahogy eszem pl a sütiket, vagy akármit.

2015. febr. 15. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!