Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudtok mondani Pécsen este...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok mondani Pécsen este 6-tól jó randihelyeket, ahova esőben is lehet menni?

Figyelt kérdés
Ma 6-tól randim lesz. Az eredeti program az volt, hogy sétálunk egy nagyot a Szent István és a Széchenyi Téren, meghívom egy italra, majd utána elmegyünk autóval a felszabadulás emlékműhöz. Sajna nagyon úgy néz ki, hogy az eső el fogja mosni ezt a sétálgatós dolgot, vagy szerintetek ilyen esős időben is felmehetünk ernyővel a kilátóhoz? Annyira szép este az a hely és még sose volt ott. Vagy milyen ötletetek van, hova lehetne menni ilyen időben? Nem tudom hogy pl a McDonalds meddig van nyitva, annyira nem ismerem itt Pécsen a beülős helyeket.

2013. szept. 29. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
McDonalds sokáig nyitva van a Széchenyi Téren, de nem javaslom mert rengetegen szoktak lenni és óriási a hangzavar viszont abban az utcában király utcában temérdek kávézó és étterem van befelé válasszatok ki egyet és üljetek be legalább ott tudtok beszélgetni is
2013. szept. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy barátom pécsi, és annyit tudok mondani, hogy a városháza melletti meki, ami ott van a nemtommilyen téren, az 0-24-ben nyitva van.
2013. szept. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. Szívem szerint sétáltam volna vele egy nagyot aztán elmentünk volna a kilátóhoz, de ha nem áll el az eső, akkor muszáj lesz ott a király utcában beülni vhova.
2013. szept. 29. 10:57
 4/7 anonim ***** válasza:
utca. esoben randi a legromantikusabb. es ugy csokolozni a legjobb dolog a vilagon :) kreativnak kell csak lenned :D
2013. szept. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mind1, mert elhalasztotta, nincs jól, állítólag elviselhetetlenül fáj a feje. Tudom hogy ez általában lekoptató szöveg, lehet hogy most is, de nem vagyok benne biztos, mert egyből felajánlotta hogy csütörtök este viszont jó neki és akkor randizhatunk. Majd meglátjuk, ha azt is lefogja mondani az utolsó pillanatban, akkor már egyértelmű, csak akkor meg nem értem hogy miért kell mellébeszélni, amikor pont ő mondta ma hogy ő korrekt ember, ha nem akarna találkozni, akkor megmondaná:)
2013. szept. 29. 18:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez lekoptatott, egyértelmű. Nagyon ne fuss utána, nem éri meg. ;)
2013. szept. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát de épp ezaz hogy nem. Ő ajánlotta fel hogy menjünk csütörtökön randizni és megmondaná egyenesen ha nem akarna vmit. Ő mondta. 25 éves nő, csak tudja mit akar, nem gyerek már:)
2013. szept. 29. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!