Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vicces, tudom, de hogy hívhatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vicces, tudom, de hogy hívhatnám meg egy italra a lányt, ha biciklin elmegy mellettem mindig? :D

Figyelt kérdés

Tudom, tudom, tudom, tudom. :D

Az még rendben, hogy elhívok egy idegen lányt randira megérzés alapján, mert tetszünk egymásnak szemezés után.

DE, és most jön a vicces rész, ő biciklin van XD. Már jöttünk egymással szembe egy 3x-4x, megszólítanám valahogy, szép nyugis utca, dehát elsuhan ez a leányzó a kerékpáron, csak lopva nézünk egymásra így. :D , és ő ráadásul az úton megy, míg én a járdán. Hogy állíthatnám meg? :D El se hiszem, milyen kérdés, jöhetnek a válaszok hogy dugj valamit a küllők közé satöbbi. De jöhetne jó ötlet is, mivel szállítsam le, azt hiszem egy egyszerű köszönéssel indítok, mintha picikét ismerném már, de olyan fura, megáll a biciklivel az út szélére eljön, stb, csak hogy én bepróbálkozhassak? :D Sosem látom gyalog.


Előre is köszi, háhá



2017. jún. 29. 01:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Komoly dilemma mert nagyon jók a megérzéseim róla. :(
2017. jún. 29. 01:30
 2/11 anonim ***** válasza:
már megválaszoltad.. "tudom tudom"... akk menj és csináld, mire vársz?
2017. jún. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Vagy mondjam ki az egészet őszintén, kicsit direkt bénázva ,hogy "nem tudtam milyen ürüggyel állítsalak meg, stb" - tudjátok ez "aranyos" a lányok szerint...általában.....de lehet "ijesztő" is.
2017. jún. 29. 01:32
 4/11 anonim ***** válasza:
Ordíts rá, hogy HÉÉÉÉÉÉ, aztán vagy megáll, vagy nevet egy jót. :D Amúgy tényleg intenék neki vagy megállnék én is, mikor látom közeledni, abból csak veszi az adást.:)
2017. jún. 29. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
"Tessenek szólni, vagy kézzel inteni..!"
2017. jún. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Állítsd meg, amikor közelít és kérdezz tőle valamit/ bármit, találj ki valamit...aztán jöhet a már többször láttalak erre, én is szeretek amúgy...nem sokkal később pedigca mit szólnál hozzá, ha...próba, cseresznye!!
2017. jún. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pattanj te is biciklire, kanyarodj mellé, aztán kezdeményezz.
2017. jún. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Dobj a küllők közé botot. Tuti megáll😂😂

Vaaagy egyik filmben egy 0,5ös palackkal dobták fejbe . Az se rossz..


Bár lányként ha választhatok inkább kalimpálj vagy írj egy táblára ,hogy álljámegfele..

Najo persze vicc.. integess neki vagy hahózz😉

2017. jún. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2017. jún. 29. 12:01
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne italra hivd.

Köszönj neki, és kérdezd meg, hogy legközelebb becsatlakozhatsz-e, mert szeretsz te is bringázni, de nincs kedved egyedül tekerni.

Igy nem randi szagu, van aki inkabb baratkozni szeret eloszor, es igy te sem kerulsz szamodra kellemetlen helyzetbe, es meg az onertekelesed is megmarad.

2017. aug. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!