Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek a duci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a duci csajokrol?

Figyelt kérdés

Én teljesen magamba vagyok zuhanva, hogy senkinek sem fogok tetszeni így. Nem ismer valaki olyan fiukat, akiknek nem ez az elsődleges szempont? Mert egyébként rendes,kedves csajnak tartanak, de visszahuzodonak . Ez gondolom az esetek 99 százalékában nem jön be a fiuknak.


16/L


2010. máj. 19. 20:59
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
66%

Igaza van a 22:08-asnak tenni kell érte,ha kell valami az életben fizesd meg az árát és ez nem pénzbe értem hanem tegyél érte,kell jó pasi sportolj,szolizz,diétázz,például.


Én alkatilag nem hiszed voltam 15 évesen 55kg,kis nyikhaj hülyegyerek,tudod egy tipikus lúzer p_cs,most vok 23 évesen 90kg eléggé kigyúrt pasi,és lám megnéznek a jó csajok,mivel a csajom is sportoló,táncos és kondizik ezért még jobban teperek a terembe érte,és nem jövök,hogy fogadj el,hanem a határaimat feszengetve megfelelek neki és ő is nekem.igyekszik,nah ez erről szól.És nem kellene azt a 17 éves lányt leszólni,mert nagyon igaza van,bár minden nőnek ennyi esze lenne,és nem egy lusta d_g lenne,tenni kell mindenért,ezt a sikeres emberek tudják.Nem bántáskémnt írtam mielőtt kapom az oltást,de ez tény.


22F

2010. máj. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
nekem bejönnek:D 14/F
2010. máj. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Egyébként sokatoknak iagaza van, talán több mozgást kéne vinni az életembe és ezt már elis kezdtem.Amúgy 174 cm /91 kg vok.
2010. máj. 20. 16:13
 34/36 anonim ***** válasza:
Pff.. hát mit mondjak én aki alapból 72 cm-el és 4450 g-al születtem soha nem voltam, vagyok egy kis piszkafa. De jól érzem meagam, nem vagyok elhízott, sportoltam 5 évig úsztam, habár semmit sem tett, bicajozok de csak hobbiból.Nem eszek káros kajákat, igazából napi 2szer eszem.. A pasik meg így is szeretnek, flörtölök, élem az életem magabiztos vagyok, jól nézek ki mivel nem vagyok deszka! van mellem seggem és hát igen, hasam is! Ezen nem tudom mit kell ennyit filózni..Tetszek a pasiknak,külsőre is meg belsőre is szóval... fel a fejjel légy magabiztos, és élj boldogan :) sok sikert! nekem sikerült! :D
2010. máj. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Nem kel kétségbe esni, fogyjál nyugodtan, de ne akarjál 50 kiló sem lenni, mert az meg már túl vékony.
2011. jún. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Mar irtam ide,gyuros srac vagyok

Ma voltam siker szeminariumon,az eloado havi tobb,mint 10millat keres,ugyhogy o tudja mi a dorges.Szoval van egy olimpikon haverja es beszeltek,hogy a celert mindent bealdoznak es ez igy van rendjen,ha celod van akkor tegyel erte,ha valami nem jo tegyel erte,hogy jobb legyen,es mindent meg lehet csinalni akarmit,ne kifogast keres,hanem tessek elmenni sportolni es legyen celod,hogy ilyen es ilyen akarok lenni.En is a celert sokat szenvedek rengeteg lemondassal jar,de egyre sikeresebb vagyok,mint a karrieremben mind a testem alakitasaban,egzre jobban nezek ki,egyre tobb a penzem peldaul,ez azzal jar,hogy fokuszban csak a celok vannak.A mai eloado mondta jol,ha barmit kezdeni akarsz ezzel az uzlettel akkor fokusz ide es elore elore.Az olimpikon mondta,tudod te hanyszor hivtak bulizni,meg,hogy ,,minek eddzel annyit,te leszel olimpikon,hagyjad mar?" tudjatok mit mondott erre:,,Igen az leszek,celom van".

Igen ez azzal jart 4 even at igen jol halljatok naponta 5kor kelt edzes kaja edzes kaja,ezektol az emberektol vegyetek peldat meg a 17 eves elkenyeztettnek velt lanyrol,mert igenis tobb kurazsi meg elet van benne mint sajnos itt jelenlevok 95%-ban.Nem nyavalyogni kell hanem cselekedni,hidd el,tudom mit beszelek ha en kepes vagyok karriert,vallalkozast testet epiteni,egyetemet vegezni ezt igy egyutt akkor barki kepes ra.Igen lemondassal jar,de valamit valamiert.Elnezest az ekezetek hianya miatt,de nem magyar billentyuzetrol irok.


23F

2011. júl. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!