Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek a duci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a duci csajokrol?

Figyelt kérdés

Én teljesen magamba vagyok zuhanva, hogy senkinek sem fogok tetszeni így. Nem ismer valaki olyan fiukat, akiknek nem ez az elsődleges szempont? Mert egyébként rendes,kedves csajnak tartanak, de visszahuzodonak . Ez gondolom az esetek 99 százalékában nem jön be a fiuknak.


16/L


2010. máj. 19. 20:59
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

21:59-es vagyok még:

Elsődleges szempont amúgy a belső nálam. A duciság ebbe úgy tud belezavarni, hogy a duciság miatt vagy arra fogva lelkileg is rosszabb lesz az illető.

De lásd ellenpéldának az előző válaszolót! Ha jól értem van feleslege, még sincs padlón ettől, így rengeteg hódolója akad!

2010. máj. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

javítanám magam

egyetértek a 2-ik 21.59-essel. Mert ha mondjuk 170 centi vagy és 40 kilósra helyezed az ideális test súlyt, és ehelyett 60 kiló vagy, az pl tök korrekt, egyáltalán nem vagy "duci" miatta. Az én alakom se tökéletes, de ha van egy kicsi fogni való, azzal nincs baj. De mondjuk 150 centihez a 60 kiló, nem a legideálisabb. Remélem sikerült érzékeltetni nagyjából az arányokat :)

2010. máj. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
0%

21:48-as vok

21:59 es bocs de nem hiszem h tapasztalni fogom mivel van eszem és nem leszek bálnalány :P

nem vagyok elkényeztetett lány csak értelmes szüleim voltak és beírattak még kiskoromban verseny úszónak így mázlim volt.. amúgymeg én az elkényeztetett szót ink arra írnám aki duci mivel azzal nem foglalkoztak eleget a szülők csak mindent megadtak nekik... nem voltak kötelességek...

2010. máj. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

A válasz írója 55%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:08


Buta vagy az van. Neked jó gének jutottak nem fogod fel? Van aki már 1-2 évesen is túlhusis csak akkor még cuki kisbaba és nem bálna...

Oké lehet javítani sporttal de azért ezek a lányok nem lesznek modellalkatúak soha. Bocsi de ez a realitás.

És amit mondtak: foadd el madad... pont az ilyen csajok miatt depiznek be a túlsúlyos emberek mert a konditeremből is kinézik őket.

2010. máj. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

21:48 vok

kiskoromban én sem voltam nádszál már bocs xD

de én ezzel nem megbántani akartam meg nem felvágni h hát pedig én

hanem csak annyit akartam mondani h tenni is kell érte nem csak gondolni rá ENNYI

mindenkinek mások a génjei és neki sem biztos h rossz csak elhanyagolja magát.. vagy nem..

2010. máj. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Én se vagyok túl vékony kislány, kicsit teltebb, de kettőt tudsz tenni... Vagy teszel ellene, vagy elfogadod. Ha teszel, az nem csak azért jó, mert csinosabb leszel, hanem mert a sport jó időtöltés és egészséges. :) Ha nem tudod magad elfogadni, akkor ez a módja sajnos. Viszont szerintem amint már említették, sok függ a kisugárzástól és hogy mennyire vagy nőies. Belinkelek pár képet, ő az egyik legszebb énekesnő szerintem és egyáltalán nem egy gebe, hanem inkább egy telt alkat mégis elbűvölő és álomszép!


[link]

[link]


Csak megkell találni azt, ami szép benned, kis önbizalom, mosoly, báj és kedvesség. :) A normális srácok pedig igenis, képesek a ducibb lányokkal is leállni, aki szerint meg ez kizáró tényező az menjen a levesbe. A mérvadónak úgyis a belsőnek kell lennie, kápráztasd el a fiúkat a humoroddal, segítőkészségeddel, vagy az intelligenciáddal.

2010. máj. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
fogyjál le
2010. máj. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Ne is haragudj (saját bevallásom szerint) nekem nem csak a külső a fontos, de sajna a dagi lányok nem jönnek be. Egyszerűen a nagy mennyiségű hústól és bőrtől kivagyok. A másik dolog, hogy az elhízás ellen rengeteg féleképp lehet tenni. (Sport, egészséges kaja...)
2010. máj. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
énszeretem őket
2010. máj. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
A 20kg fölösleg az szerinted van, vagy mások szerint?
2010. máj. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!