Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek a duci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a duci csajokrol?

Figyelt kérdés

Én teljesen magamba vagyok zuhanva, hogy senkinek sem fogok tetszeni így. Nem ismer valaki olyan fiukat, akiknek nem ez az elsődleges szempont? Mert egyébként rendes,kedves csajnak tartanak, de visszahuzodonak . Ez gondolom az esetek 99 százalékában nem jön be a fiuknak.


16/L


2010. máj. 19. 20:59
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
0%
fogyjál le és megoldodik minden bajod...esztétikusabb és egészségesebb leszel...ne itt siránkozz inkább, tegyél is érte valamit cseszed...fujj -.-"
2010. máj. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
jó, köszönöm a kedves válaszotokat pápá
2010. máj. 19. 21:36
 13/36 anonim ***** válasza:
Ha most elkezdesz fogyózni, akkor mire bekerülsz az egyetemre, már egy bombázó lehet belőled, ráérsz majd ott pasizni, addig csak tanulj, nehogy eladjanak.
2010. máj. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
0%

sztem a duci nők undorítóak (elfolynak....pff) főleg ha az illető tizenéves korában van amikor pasizni kell élni az életét... talán nem nyavalyogni kéne hanem tenni ellene kezd azzal h lerakod a zsíros ételeket mozgasd meg azt a 20kg fölöslegedet.


én vékony vok és örülök neki no fölösleg :D


17/L

2010. máj. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Nos, örülök hogy éled az életed, de a te értékrended nem egyenlő az enyémmel... sorry cicuska...
2010. máj. 19. 21:52
 16/36 anonim ***** válasza:

K.rvára utálom amikor a sovány csajok beugatnak. 5 év masszív szenvedés eredményeként sikerült fogynom 2-3 kilót. Alapjáraton se eszem egészségtelen ételeket, se nasit csak csümölcsöt. Van olyan hogy valaki alkatilag még szinte a csapvíztől is hízik...

Szerintem csak az tudja igazán megitélni a túlsúlyos embereket akik éltek így-nem kellemes mondhatom.

2010. máj. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
0%

félre érted nem vagyok cicuska csak őszintén megmondom h mit gondolok

most annak jobban örülnél ha azt mondanám h jaaj de van olyan fiú amúgy igen van pár fiú aki éppen erre bukik v a belsőt nézi meg :) de sok olyan fiú van aki csak a külsőre megy de végül is az is lényeges :D


szval kezdj el sportolni :) én is azt tettem és már nincs rá szükségem :D

2010. máj. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

1. ha ide írsz, számíts rá, hogy nem minden válasz fog tetszeni

2. ha hormon zavar miatt vagy túlsúlyos, menj el dokihoz, hátha ad valamilyen tabit

3. ha nem tudsz róla h az előbb lenne a bajod, akkor kezdj el sportolni, mert nem lehet véletlen, hogy 16 éves korodra így elhíztál. Mondjuk kevesebb szénhidrátos kaja, több mozgás. Mindjárt itt a nyár, menj el úszni, az nem megerőltető és szinte minden izomcsoportot megmozgat. Amúgy igen, vannak fiúk akinek bejön, és nem kell csontkollekciónak lenni, jó az ha van mit fogni a lányon. De 20 kiló nem valami, hanem rengeteg!


17/L

2010. máj. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Mihez képest 20kg? Mert ha valami irreálisan alacsony ideális súlyt képzelsz el magadnak, ahhoz képest a +20kg nem is olyan vészes. Szóval inkább magasság/súlyt írj.


Ja és a kérdésre: Ha nem durva mértékű, akkor engem nem zavar. Nekem sem kocka hasam van...

És tényleg: sportolj. Ha nem is leszel tőle nádszál, segít formában tartani magad. Nekem is van a futás és bringa mellett is kis felesleg, de nem zavaró mértékű. Ruhában meg se látszik. :)

2010. máj. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

ma 21:48

ilyen kis elkényeztetett dögök is kellenk a világra szivem,mint te vagy;)...mivel még nem jártál ebben a cipőben(bár kívánom,hogy tapasztald meg:P) nemtudod milyeen nehéz lerakni...Örülj neki h "nóófölösleg"


kérdező,én ismerek néhányat:)

egy akivel a hétvégén szakítottunk

másik akiért szakítottam a hétvégén

és még sokan akik utánnam fütyültek,leszólítottak,táncolni hívtak,bókoltak :)

hidd el,ha így állsz hozá jóhogy nem fogsz tetszeni senkinek,menj el fodrászhoz,vegyél új ruhát,kozmetikus stb..amitől jobban érzed magad,növeld az önbizalmad,ha magadat eltudod fogadni,más is elfog :)a ducibb lányok azért válnak gusztustalanná,ápolatlanná mert nem fogadják el magukat aztán már nem is adnak magukra "mert minek?"

..

nállam bevált,lese birom magamról vakarni a pasikat és elég sok helyes,cuki,édes is van köztük mivel hihetetlen jó a kisugárzásom :)

2010. máj. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!