Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek a duci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a duci csajokrol?

Figyelt kérdés

Én teljesen magamba vagyok zuhanva, hogy senkinek sem fogok tetszeni így. Nem ismer valaki olyan fiukat, akiknek nem ez az elsődleges szempont? Mert egyébként rendes,kedves csajnak tartanak, de visszahuzodonak . Ez gondolom az esetek 99 százalékában nem jön be a fiuknak.


16/L


2010. máj. 19. 20:59
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:

Nem ez az elsődleges szempont a normális srácoknál hidd el. Viszont a mellékhatások nagyon is kiábrándítóak, hiszen nem vagy magabiztos, nem érzed magad igazán nőiesnek vagy hogy el tudnál csábítani bárkit is (ha nem így lenne, nem írnál ide). Ha ezeken változtatsz, akkor természetesen téged is észrevesz majd valaki.

23/F

2010. máj. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
53%
Nagy kufferbe jó pakolni ; )
2010. máj. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
29%
Csak ciki vele utazni :))
2010. máj. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:

Elsőnél a pont, teljes mértékben. De találhatsz olyan pasit is, akinek pont ez a jó.

Én is szeretem a husit :)

2010. máj. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
80%

Tény, hogy NEKEM a vékony csajok jönnek be, de kezdeni nem csak azért kezdek velük, mert vékonyak.


_Többnyire_ ezek a lányok azok, akik egészségesen igyekszenek élni (táplálkozás/mozgás) és ezek a lányok, akikben van életkedv.


Ha zavar, hogy teltebb vagy, akkor tégy ellene! Mozogj sokat! Nem sokkal nehezebb, mint teljesen átgyúrni az értékrendedet és így elfogadni magadat.


És most jöhetnek a lefele mutató hüvelykujjak. :)


20F

2010. máj. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem jobban tennéd ha diétáznál mert fiatal vagy és még nem késő!

Ha jó pasit szeretnél, akkor tenned is kell érted mert a csinos lányok leköröznek! Hiába fogsz felvenni akármilyen szép ruhát semmise fog jol állni rajtad!

2010. máj. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

Attól függ mit értessz ducin. Ha van egy kis husi a jó, de ha már a hátadon is mell van húsból az már a fétis kategória. Ez egy létező fétis, ha magadnak tetszel így találhatsz ilyen érdeklődésű srácot netes társkeresőn.

Vagy fogyj egy kicsit, nem kell piszkafának lenni csak formásnak.

2010. máj. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
szerintem olvasd el mit írnak az ideális csaj kérdésekre 10/8 alkalommal a vékony is szerepel a jellemzők között. Ettől függetlenül van akinek a duci lányok tetszenek, vagy lehet ha megismernek megváltozik a véleményük
2010. máj. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Az a baj veled h nem vagy magabiztos!lehet h nem is vagy te épp annyira duci h ne segítene rajtad egy kis mozgás és diéta!lehet csak be képzeled h van egy kis húsi rajtad akk pfff...senkinek sem kellek!
2010. máj. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
háát most őszintén... szerintem 20 kg fölösleg azért nem csak egy KIS sulyfölösleg ...
2010. máj. 19. 21:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!