Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek fontos, hogy a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek fontos, hogy a barátnőtök magassarkúba legyen?

Figyelt kérdés
Az gondom, hogy szép a magassarkú, de egy óra után iszonyatosan megfájdul a lábam. A múltkor is mentem egy két órás táncórára(útközbe is az volt rajtam), és még másnap is éreztem egy kicsit a fájdalmat utána meg írtam a srácnak akivel mentem, hogy innentől kezdve fel nem veszem többet, erre elkezdte hogy pedig szokjam csak, mert úgy szebb egy lány. Ti elvárnátok ezt úgy hogy tudjátok, hogy a leányzónak nagyon fáj a lába?
2017. jún. 14. 00:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Allergizál, 24f


Fontos, hogy soha ne legyen magassarkúban!

Fura ez a "szokjad meg"

Mond neki, hogy ő meg járjon gólyalábbal melletted

2017. jún. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
93%

Nálam abszólut nem elvárás. Még alkalmanként sem. Vannak szép és elegáns lapostalpú cipők is.

Bár az ágyban szeretem ha a párom felvesz valami k*rvás tűsarkút. ;)

2017. jún. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Néha oké, de jobban preferálom a lapostalpú szandálokat, amiben látni szépen az ápolt, formás lábujjakat, lábfejeket, talpat járáskor. Szexi. :)
2017. jún. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
8%
Á, ígyis magasabb a barátnőm 2-3 centivel, a magassarkúit felejtse szépen el mellettem :D :)
2017. jún. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A férjemnek az a fontos, hogy egy nő ne hordjon magassarkút - egyáltalán, alkalomra sem, kifejezetten utálja (a sminket is például). Jól járt velem ezen a téren, előtte sem sminkeltem vagy hordtam magassarkút, ezután sem tervezem :)
2017. jún. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
7-es vagyok miért vagyok nullán? Mert alacsony férfi létemre van párom és ez a sok irigykedönek nem tetszik? Ciki...
2017. jún. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

14-es vagyok én is le lettem pontozva :D

Sok kis irigy csíra :D

2017. jún. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mondtam neki, amikor mondta hogy az csak meg lehet szokni, hogy tapasztalatból mondod?

Egyébként szerintem nőies szoktam lenni, csak magassarkút nem bírom elviselni.....

Vannak szandáljaim is meg főleg balerina cipőket hordok, amik teljesen zártak.

Majd megfogadom a tanácsokat, kíváncsi voltam, hogy mások hogy vélekednek erről az egészről és picit megnyugodtam....

2017. jún. 15. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!