Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek fontos, hogy a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek fontos, hogy a barátnőtök magassarkúba legyen?

Figyelt kérdés
Az gondom, hogy szép a magassarkú, de egy óra után iszonyatosan megfájdul a lábam. A múltkor is mentem egy két órás táncórára(útközbe is az volt rajtam), és még másnap is éreztem egy kicsit a fájdalmat utána meg írtam a srácnak akivel mentem, hogy innentől kezdve fel nem veszem többet, erre elkezdte hogy pedig szokjam csak, mert úgy szebb egy lány. Ti elvárnátok ezt úgy hogy tudjátok, hogy a leányzónak nagyon fáj a lába?
2017. jún. 14. 00:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%

Vannak szép szandálok, alig 3-4 centis sarokkal, abban is fáj?

Amúgy engem nem érdekel, hogy kin mi van, ha jól áll neki.

28/F (185cm)

2017. jún. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%
Egyáltalán nem várom el, sőt kifejezetten a nő degradálásának tartom. Egy olyan szimbólumnak, ami a nő önként vállalt szolgaságát jelképezi.
2017. jún. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%

Nő vagyok, alkalmanként szívesen viselek magassarkút, szerencsére még nem volt dolgom olyan férfival akinél elvárás.

Ha szeretnéd hordani akkor válassz kényelmesebb darabokat: alacsonyabb, vastagabb sarok, éktalp, némi platform, vastagabb pántok hogy rendesen tartsa a lábad, és a lekerekített orr is sokat dob a kényelmen. Ja és szerezz be egy két szilikonos talpbetétet.


Nem csak 10-12cm-es tűsarokkal rendelkező, lábnyomorgatóan hegyes cipők vannak.

2017. jún. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
31%

Tánccipőbe nem megyünk az utcán.

Én speciel betiltanám azt a szart.

2017. jún. 14. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Nekem az a fontos, hogy normalis ferfiak legyenek az eletemben, aki nem mond olyat nekem, hogy "szokjad meg mert az szep".
2017. jún. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem.


Egyik párom hordott egyedül gyakran magassarkú a többiek ilyen-olyan okokból nem. 2 párommal is műtött bokája volt (szeretem a sportos nőket, ott meg előfordul), Ők pl soha nem.

2017. jún. 14. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
24%

Érdekes lenne, tekintve, hogy magasabb nálam 3-4 centivel :) de én az alacsonyabb exektöl sem vártam el. Azt vegye fel, amiben csajos, de jol érzi magát, lehet ez egy vászoncipő is kisgatyoval.


33ffi

2017. jún. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vártam el soha. Sőt, a páromat szoktam figyelmeztetni halkan, ha nem muszáj, ne tegye tönkre a lábát. Szerencsére, ő azért inkább a kényelem felé hajlik.
2017. jún. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

A barátomnak ez szerencsére egyáltalán nem fontos. Az év nagy részében lapos cipőt hordok.

Egy magassarkú szandálom van, amit szoktam hordani, de az sem olyan kirívóan magas, és mivel vastag a sarka, még kényelmes is. Még ilyen jó szandival sosem találkoztam, ami annak ellenére is kényelmes lett volna, hogy nem lapos.


21/L

2017. jún. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
41%

Én meg állandóan kérlelem a párom, hogy ne hordja, mert nagyon rossz a hátának és inkább laposat hordjon. Természetellenes a magassarkúban a testtartás. Ostoba női hóbort, mint a smink.


26/F

2017. jún. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!