Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfiaknak mennyire fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak mennyire fontos a szép arc, a fiatalos ráncmentes bőr?

Figyelt kérdés
2017. máj. 17. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Eléggé. De az szubjektív hogy kinek mi a szép. Én nekem egy olyan lány pont az esetem, akinek az arcára bár senki se mondaná, hogy csúnya, de azt sem, hogy különösebben szép, szóval olyan átlagos. Még is húúúde nagyon tetszik.
2017. máj. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

Rohadtul. 25 a felső korhatár. Felesleggel ne is álmodj pasiról. Narancsbőr, szőr, semmi.

Nincsenek igényeik, csak legyél élő photoshop.

2017. máj. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem is annyira a szép arc, vagy a ráncmentesség a fontos. Inkább a kisugárzás.

Ismerek olyan nőket, akiknek egyáltalán nem mondható szépnek az arcuk, de mégis simán el tudnám képzelni hogy közelebbi viszonyban legyünk, mert olyan szimpatikus a kisugárzásuk.


Lehet valaki fiatalos, feszes bőrű, babaarcú, ha közben tüskéket szór a szemével :-)

2017. máj. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A szép arc (értsd: nekik tetsző) fontos, szerintem 10-ből 8 azt nézi meg először.
2017. máj. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon.
2017. máj. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
A többségnek eléggé. Persze elvileg semmi elvárásuk nincs, gyakorlatilag 18-50 év között a pasik jó része a max. 30éves nőknél próbálkozik, ha van egy ránc, van pici leszedhetetlen borosta, narancsbőr, akkor már kuka. Túlsúlyról ne is beszéljünk.
2017. máj. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kortól függ.

16 évesen még elvárja az ember a fiatalos, ráncmentes bőrt,

70 évesen viszont már esélytelen. :DDDD


21/L

2017. máj. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés nem helyénvaló. A fiatal, széparcú, ráncmentes fiúk keresnek fiatal, széparcú, ráncmentes nőt általában. Figyeljetek: nem kell ennyire ráparázni erre, az én arcom sem a legtökéletesebb, bár nem csúnya, és van rajtam pár kiló "felesleg", ami szerintem nem felesleg, mert nekem ez áll jól, és tudom, hogy nem jövök be minden adonisznak, de nem érdekel! Erre nem stresszelek rá! A személyiséggel lehet kezdeni valamit, a kinézettel nem sokat, ha nem jó a személyiség..
2017. máj. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Háát figyelj én 35 vagyok.

Sokkal fiatalabb nők nem jönnek be.

Olyan 28 ra tenném a határt. Nekem kifejezetten szexik a 30 as nők a maguk kis apró ráncaival. :)

2017. máj. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!