Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az izom tényleg ilyen fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az izom tényleg ilyen fontos a nőknek!?

Figyelt kérdés

Fűztem egy lányt, de annak ma végleg vége, betelt a pohár. Úgy tűnik én nem vagyok neki elég jó. Linkelek képet, kb. milyen vagyok. [link]

Sokkalta helyesebb vagyok mint a képen lévő férfi, de a karom kb. olyan.

A lány aki nagyon tetszett, egy hozzám hasonló paraméterekkel, adatokkal jellemezhető férfire koncentrál. Sokkal jobban nézek ki nála, viszont az illető izmosabb mint én. Kb. ilyen. [link]

Két hasonló férfi, az egyik helyesebb, a másik izmosabb, hiába környékeztem, izom híján sosem izgult rám úgy, mint a másikra.

Ha írt neki, izgatott lett, ugrabugrált, faképnél hagyott mert most másra figyel... Meg is mondta, szerinte vonzóbb lennék a nők számára, ha erősítenék hogy izmosabb legyek...


2017. ápr. 6. 00:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Persze, ennél még nekem is vastagabb a karom lány létemre. Azért tudjon már az a fiú fát hasogatni. Ilyen karral nem lehet. Miért olyan nehéz elhinni, hogy egy izmos férfi sokkal vonzóbb egy nő számára, és nem a karja miatt, hanem mert az összhatás azt kelti, hogy sokkal férfiasabb, vonzóbb, erősebb
2017. ápr. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
41%

Igen.

Nem tudnek vekony fiuval jarni. Nem zsanerem es kesz. Errol nem en dontok h ki vonz szexualisan

Sot..kicsit evolucio ellenes lenne egy testileg nem top categorys fiuval lenni.

Sorry

2017. ápr. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%

Sztárok közt is vannak, akiknek nagyon helyes arcuk van, de engem taszítanak, mert kisfiús az alkatuk. Nálam ez az egy dolog, ami miatt nem látok egy férfit szexuális lényként.


De ez ugyanolyan, hogy a férfiak sem izgulnak kövér nőkre, vagy ma volt kérdés, hogy rövid hajúakra sem.

2017. ápr. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
Nekem éppen a kisfiúsabb alkat és arc jön be, de ez rajtad nem segít.
2017. ápr. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
41%
Nekem pont, hogy a vékony alkat tetszik jobban.
2017. ápr. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 BlackSword ***** válasza:
63%
Férfiként mondom neked hogy én pl rosszul érezném magam, ha nem tudnám felkapni csak úgy a csajom...
2017. ápr. 6. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

Nekem pl teljesen mindegy, hogy a pasi izmosabb, vagy vékonyabb alkat. Egyedül a szélsőségek taszítanak, lehet az vékonyságban, izomban, elhízásban. Volt vékony párom is, izmosabb is, mackósabb is. Jelenlegi párom izmos, de nem emiatt vagyok vele, hanem mert kiegészítjük egymást, hasonló az érdeklődési körünk, hobbijaink, véleményünk...stb. Ráadásul jól bánik velem, ahogy én is vele.

Ha a csaj a vékonyságod miatt utasított el, akkor miért foglalkozol vele? Ha te így érzed jólagad, akkor keress olyat, akinek így megfelelsz. Ellenben ha rossz a közérzeted, akkor sportolj, de ne a nők miatt, mert az nem lesz hosszútávú változás, annak meg semmi értelme.

2017. ápr. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

azért ez nem ennyire egyszerű. A férjem rettenet vékony volt mikor összejöttünk (én 169/55-tel vékony vagyok, de nem ennyire), és a személyisége mégis levett a lábamról. A háta is púpos volt, a fogköve is volt, szóval minden olyan horror dolog, amit ha nem vagyok szerelmes a lelkébe, biztos nem tudtam volna elfogadni. Hat éve vagyunk együtt, a fogait rendbe tetette, most már edz, emiatt sokat javult a háta, és igaz még csak az elején van, de látom, hogy izmosodik.


Na nem rizsázok többet, lényeg, hogy ha a személyiségeddel levetted volna a lábáról, akkor egy kis izom nem lett volna olyan érdekes, de nálatok ez nem volt meg, tehát döglött az egész. És igen, mikor az ember már (vagy még) nem fülig szerelmes, akkor igenis okozhat problémát hogy 'nem tetszik' a másik. Az pedig, hogy az izmos férfiakat preferáljuk tényleg evolúciós dolog, valahol azt jelenti, hogy meg tud minket védeni. (még ha nem is mindig igaz :D )

2017. ápr. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%

"Két hasonló férfi, az egyik helyesebb, a másik izmosabb,"


Biztos van ott bőven más különbség is, de látom, te nagyon le vagy ragadva a kinézeten. Ez nálam eleve rossz pont lenne.

2017. ápr. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Um, en is vekony vagyok, de tudok fat hasogatni, es a baratnomet is siman felkaptam, amikor arrol volt szo, es nem 40 kilos volt. Attol, hogy valaki vekony, meg nem szelsosegesen gyenge, az emberi test nem ugy mukodik, ahogy hiszitek, kedves lanyok.

Ignorancia ftw.

2017. ápr. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!