Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az izom tényleg ilyen fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az izom tényleg ilyen fontos a nőknek!?

Figyelt kérdés

Fűztem egy lányt, de annak ma végleg vége, betelt a pohár. Úgy tűnik én nem vagyok neki elég jó. Linkelek képet, kb. milyen vagyok. [link]

Sokkalta helyesebb vagyok mint a képen lévő férfi, de a karom kb. olyan.

A lány aki nagyon tetszett, egy hozzám hasonló paraméterekkel, adatokkal jellemezhető férfire koncentrál. Sokkal jobban nézek ki nála, viszont az illető izmosabb mint én. Kb. ilyen. [link]

Két hasonló férfi, az egyik helyesebb, a másik izmosabb, hiába környékeztem, izom híján sosem izgult rám úgy, mint a másikra.

Ha írt neki, izgatott lett, ugrabugrált, faképnél hagyott mert most másra figyel... Meg is mondta, szerinte vonzóbb lennék a nők számára, ha erősítenék hogy izmosabb legyek...


2017. ápr. 6. 00:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hát egy: kinek mi a vékony...? Kettő: én férfiként spor tolok, szép izmaim vannak, de relatíve vékony vagyok, főleg a mackós, 90+- os teszetoszákhoz képest...eddig minden csajomnak bejött a testem, persze személyiség is kell...
2017. ápr. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
33%

Nekem semmi bajom nincs a vékony pasikkal, sőt kifejezetten tetszenek, jobban mint az izmosak.


Egyik pasi munkatársamnak pont múltkor néztem az izmait, volt karja rendesen, de arcra nem jött be, nem volt az esetem, így nem sikerült magam hanyatt vágnom tőle. :)

2017. ápr. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
71%

Ízlés kérdése minden.

Nekem pl nagyon nem tetszik az a vékonyság amit linkeltél. Ha lenne egy nagyon megnyerő személyisége a gyereknek akkor nem zavarna, de sportolnia akkor is "kell" (nem azért hogy izmosabb legyen, hanem mert én is sokat sportolok és túl nagy részét teszi ki az életemnek ahhoz hogy a másik ezt ne értse/fogadja el).


DE sokkal inkább egy izmosabb (nem izomkolosszus, egy normális, szálkás izomzat vagy egy kicsit mackósabb széles vállú pasi is megfelel) pasit választanék inkább. Sajnos ez ilyen. De ez én vagyok :D Sok lánynak bejönnek a vékony fiúk is, neked őket kell keresned.

2017. ápr. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
51%

Nekem nagyon nem jön be a vékonyság, számomra nem férfias. Az egyik exem az hasonló alkat volt, adtam a dolognak egy esélyt 18 évesen, kis tapasztalatlanként. De rá kellett jönnöm, hogy hiába a személyisége, nem tudtam vonzódni hozzá, egyszerűen taszított :/

25/N

2017. ápr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
36%
Valakinek bejön, valakinek nem, illetve mással is lehet kompenzálni, ahogyan írták páran. Ettől függetlenül edzeni, sportolni sosem árt, nem a nők miatt, hanem önmagadért.
2017. ápr. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
57%

Nekem az izmosabb, sportosabb férfiak tetszenek, a barátnőmnek pedig a vékonyak. Ő hidegrázást kap egy izmos pasitól, számára nem vonzó, nekem viszont a neki tetsző férfiak nem jönnek be egyáltalán.

Sokan vagyunk, mások vagyunk, így van ez jól. Kinek ez, kinek az tetszik.

Ha téged zavar a karod, akkor eddzél, ha nem, akkor meg keress tovább.

26N

2017. ápr. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy túl beképzelt vagy, ráadásul idegesítő is???

Előfordulhat, hogy neki te ronda vagy?

2017. ápr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!