Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mit szólnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok ha ilyen módon kapnátok felhívást a keringőre?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy elhívok egy lányt túrázni. Van egy geoládázás nevű játék, ahol megadott koordinátákon kell megkeresni elrejtett dobozokat (mindenféle mütyürrel amiből lehet venni ha hoz valaki helyette újat) és jelszóval regisztrálni. Előtte elrejtenék az egyikben (nem az elsőben ha többet keresünk, hanem az utolsók között hogy ne legyen feltűnő) egy pár óvszert és melléírnám hogy "Használjátok egészséggel, senki ne keressen kifogásokat :)". A többit meg leimpróznám. 23/F

#lemmesmash
2017. jún. 5. 19:44
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem meg csinald meg. Ugysem hiszed el itt senkinek, hogy hülye ötlet, majd meglatod a lany reakciojat, talan az eleg visszajelzes lesz. Csak egy jo tanacs hozza: ha egy nö nemet mond az nemet is jelent.
2017. jún. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
78%

A túra jó ötlet, és a gumin is nevetnék- egész addig amég el nem teszed, hogy ez jó lesz nekünk...

Mivel elég jó a tájékozódó képességem sanszos hogy egyedül kéne még az erdőből is kimenned...

Persze mindezt csak akkor ha alig ismerlek. Ha együtt vagyunk már ideje az más. Abban az esetben viszont alap hogy kétszemélyes túrára viszünk gumit :D

2017. jún. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
90%

A túra tök jó ötlet, nekem bejönne. Na de egy koton a végén, ilyen szöveggel? Jézusom...

Nekem még az ellen sincs kifogásom, ha valaki rövid ismeretség után, vagy akár az első randin összefekszik valakivel, mikor összejöttem a párommal, minket is csak a külső körülmények tartottak vissza. De nekem ez az ötlet baromira nem jönne be.

2017. jún. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
97%

Tételezzük fel, hogy viszonylag friss kapcsolat, vagy még az se, mert gyanítom, ha nem az lenne, nem lenne feltéve a kérdés.

Ha egy ilyet meglátnék egy ilyen geoládában, sztem 2féleképpen reagálnék:

- röhögnék rajta egyet, hogy "valaki de vicces kedvében volt", és szóba se hoznám az egészet, ha meg a srác elkezdene nyomulni, akkor hagynám ott a fenébe (nekem ahhoz, hogy vkivel lefeküdjek, bíznom kell benne, és kapcsolat kell hozzá)

- elkezdenék gyanakodni, hogy ő tette-e oda, mert honnan tudhatta volna vki más, hogy egy pár találja meg a geoládát, és nem egy apuka a kisgyerekével mondjuk... ez meg így annyira erőltetett és szánalmas...


A dugásról meg... vagy akar veled, vagy nem... ha meg akar, valszeg jobban értékeli, ha nem erőltetve van a tudomására hozva, hanem spontán, általad.

2017. jún. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
94%
Ja, és az, hogy vki nem így akarja, attól még nem prűd. Azzal nem lenne bajom, hogy pl. a természetben csináljuk, meg nemcsak félhomályban misszionárius, de 1) ez erőltetett, 2) attól nem prűd vki, hogy nem akar első randin vagy kapcsolat nélkül dugni.
2017. jún. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az óvszerre nem reagálnék semmit, ha elkezdenél "imprózni", akkor nem igazán beszélnék veled többé. Nem szeretem kapcsolaton kívül az ilyen utalgatásokat meg poénokat.

(Nem tartom magam prűdnek, a barátomat mondjuk ilyen helyzetben kinevetném, hogy minek a gumi, aztán rámásznék.. Próbáltuk is már 1-2 "fura" helyen, szeretünk új dolgokat kipróbálni, de nekem ezek CSAK kapcsolatban férnek bele.)

2017. jún. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
Itt sokaknak olyan szituáció van szerintem a fejében, hogy elmegy valakivel akit akkor lát először és nem is szimpatikus neki, egy olyan helyre olyan dolgot csinálni amit nem is szeret, emellett szar a kedve, és azt hiszi az ez a bunkó vadállat meg akarja erőszakolni mindenáron.
2017. jún. 6. 12:37
 38/42 anonim ***** válasza:
A leírásból nem tudjuk, hogy mióta ismeritek egymást ténylegesen, mennyire ismeritek egymást és milyen kapcsolatban vagytok. Én egy átlagos első randiból indultam ki, amikor nem ismerjük egymást eléggé (mert nem minden randi barátságból alakul ki). Nyilván, ha már elmennék randizni vkivel, szimpatikus lenne, de nem ismerem még annyira, hogy szívesen lefeküdjek vele, ehhez idő kell. Aztán meg ha a csaj szabadosabb, mint én, akkor lehet, elég meglobogtatnod az óvszert, aztán máris tolja le a bugyingót...
2017. jún. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

#37:


A leírásból az jön le egyértelműen, hogy első randi lenne, sőt még az sem , hogy igazi randi. A lány lehet, csak egy baráti meghívásra számít: " egy lányt "


Amíg valakire "egy lány"-ként hivatkozol, addig rettendő abszurd ez az ötlet.

2017. jún. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

#37

De ha nem így van, akkor írd már le, hogy hányadik randi, mióta ismeritek egymást, eddig jól alakul-e, van-e vonzalom, stb.

Mifelénk az "elhívok egy lányt" az maximum annyit jelent, hogy látásból ismeritek egymást...

2017. jún. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!