Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mit szólnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok ha ilyen módon kapnátok felhívást a keringőre?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy elhívok egy lányt túrázni. Van egy geoládázás nevű játék, ahol megadott koordinátákon kell megkeresni elrejtett dobozokat (mindenféle mütyürrel amiből lehet venni ha hoz valaki helyette újat) és jelszóval regisztrálni. Előtte elrejtenék az egyikben (nem az elsőben ha többet keresünk, hanem az utolsók között hogy ne legyen feltűnő) egy pár óvszert és melléírnám hogy "Használjátok egészséggel, senki ne keressen kifogásokat :)". A többit meg leimpróznám. 23/F

#lemmesmash
2017. jún. 5. 19:44
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
82%
Én nem szeretnék túrázni egy kis szex miatt.
2017. jún. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
94%

A lehető legrosszabb ötlet.

Eleve nem mennek nem vagy alig ismert pasival erdőbe.

Ha bármit is probalnal "leimprozni", a csaj tuti megijedne, hogy meg akarod erőszakolni. Ha meg esetleg rájön, hogy te tetted oda, akkor végleg elvagtad magad.

2017. jún. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
82%
És most komolyan, egy elhagyott helyen akarod a nőt szexre kényszeríteni? Te most dugni hivtad oda? Hát te beteg vagy.
2017. jún. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
25%

nem sokat tudsz a nőkről mi?

a nők szeretnek inni,szeretik az édességet meg az evést és szeretnek nagyokat nevetni.

mozogni,vagy fizikai erőfeszítést tenni a legutolsó amire hajlandóak,ritka kivétellel.

szóval ez alapján lenne érdemes randit szervezned.

aztán ha már beléd zúgott,akkor a világ végére is magaddal viheted túrázni,mert akkor már vonzó és érdekes tevékenységnek fogják látni,nem pedig unalmas izzasztó macerának.

2017. jún. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Ti miért vagytok ennyire pesszimisták, és mindent a lehető legrosszabbnak képzeltek el? Mi van ha régóta ismerem a csajt és nem ilyen óvodás gondolkodású mint ti?
2017. jún. 5. 19:50
 6/42 A kérdező kommentje:
#4 Hidd el hogy nem egy pudingzestű királykisasszonyt vinnék túrázni.
2017. jún. 5. 19:52
 7/42 anonim ***** válasza:
21%
Kérdező ez itt a gyk, itt ha kérdést raksz fel, nem segítenek, hanem kritizálják a kérdésedet, az ötleteidet, a megfogalmazásod, a kreativitásod, a helyesírásod, mindent amibe kapaszkodni tudnak.:) Még lehet engem is kritizálni fognak mert nem úgy reagálok ahogy mindenki más.:D El kell engedni.:D
2017. jún. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%

Sok lány alapból szeret túrázni, és ezt a geoládázást is ismerik páran. Szerintem jó móka, bár egy idegennel, vagy olyannal akit alig ismerek biztos nem mennék el kettesben. Inkább csapatban, az kezdetnek talán mégjobb. Pl a kiszemelt lányt elhívod egy ilyen csoportba, és ott majd jobban megismered. De ez csak akkor működhet ha a lány vevő az ilyesmire, mert egy cicababa biztosan nem húz bakancsot és megy ki a sárba bogarak közé... :D


A gumit belerejteni, hát nem tudom... Ez egyéni, valaki nevetne rajta, valaki megijedne, és van aki kiakadna... Szerintem.

2017. jún. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Annak apropóján gondoltam hogy most találtam egyet amiben volt egy. És mivel én alapból sokat túrázok, nem valószínű hogy olyasvalakivel összejönnék aki egész nap a szobában ül.
2017. jún. 5. 20:09
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

Ha a párommal lenne ilyen, akkor jó poén. Ha alig ismerlek, és az első randik valamelyike lenne, akkor maximum baromira kellemetlenül érezném magam. :)

Egyébként maga a túrás-geoládás ötlet aranyos, de tényleg nem jó egy olyan randira, amikor még úgy hivatkozol rá, hogy "egy lány". Ha érted, mire gondolok. :)

2017. jún. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!