Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mit szólnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok ha ilyen módon kapnátok felhívást a keringőre?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy elhívok egy lányt túrázni. Van egy geoládázás nevű játék, ahol megadott koordinátákon kell megkeresni elrejtett dobozokat (mindenféle mütyürrel amiből lehet venni ha hoz valaki helyette újat) és jelszóval regisztrálni. Előtte elrejtenék az egyikben (nem az elsőben ha többet keresünk, hanem az utolsók között hogy ne legyen feltűnő) egy pár óvszert és melléírnám hogy "Használjátok egészséggel, senki ne keressen kifogásokat :)". A többit meg leimpróznám. 23/F

#lemmesmash
2017. jún. 5. 19:44
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
#10 Értem persze, nem is első randinak gondoltam.
2017. jún. 5. 20:14
 12/42 anonim ***** válasza:

"senki ne keressen kifogásokat"


Itt hívnám a Mariska Hargitay-t.


Én mennék geocaching-re simán, de barátokkal. Úgy nem, ha a végén büntetésből szexelni kell.

2017. jún. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
És itt hol a keringő? Ott biztos hogy nem lesz zene.
2017. jún. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Titeket mind vertek és erőszakoltak kiskorotokban? Sajnálatos ha így fogjátok fel a szexet, ha meg csak játsszátok az elérhetetlent az meg gyerekes.
2017. jún. 5. 20:21
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
Hát vagy le akarnék vele eleve feküdni, vagy nem - és ez utóbbi esetben ezen a talált óvszer se változtatna.
2017. jún. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%
Randi ötletnek nagyon klassz, a gumis dolgot viszont hanyagold, csúnyán megjárhatod. Friss ismertség esetén egy hatalmas taplónak gondolnálak, kapcsolatban már belefér.
2017. jún. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
85%
De nem érted? Loholtok az erdőben 5-6-10 kilométert majd a jutalom a nap végén egy koton? Ó milyen romantikus, minden nő erre vágyik biztosan.
2017. jún. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
#17 Nem értem. :/
2017. jún. 5. 21:49
 19/42 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem értesz? Nem is jártok, és akkor sok kilométer gyaloglás után, megizzadva a hőségben, a csaj éppen arra vágyik, hogy egy erdőben a földön megdugd. Hej de romantikus.
2017. jún. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
#19 Megint ki mondta hogy hőségben, a legnagyobb forróságban akarom szétizzadtan megdugni a földön? És ha netán ez lenne és még élvezné is? Elég szűklátókörű lehetsz ha csak magadból indulsz ki és csak a rosszat látod mindenben, szar lehet így élni.
2017. jún. 5. 22:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!