Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mit szólnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok ha ilyen módon kapnátok felhívást a keringőre?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy elhívok egy lányt túrázni. Van egy geoládázás nevű játék, ahol megadott koordinátákon kell megkeresni elrejtett dobozokat (mindenféle mütyürrel amiből lehet venni ha hoz valaki helyette újat) és jelszóval regisztrálni. Előtte elrejtenék az egyikben (nem az elsőben ha többet keresünk, hanem az utolsók között hogy ne legyen feltűnő) egy pár óvszert és melléírnám hogy "Használjátok egészséggel, senki ne keressen kifogásokat :)". A többit meg leimpróznám. 23/F

#lemmesmash
2017. jún. 5. 19:44
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
96%

Én nagyon szeretek túrázni és már azon is gondolkodtam, hogy elkezdek én is ládákat keresni, de ennek az ideje egyelőre még nem jött el. Én örülök annak, hogy rátaláltam a páromra, aki szintén nagyon szeret kirándulni. Persze vannak közvetlen barátaink, ahol a hölgy tagnak nehezére esik egy tóparti séta is, avagy csak elsétálni az autótól az étteremig, ha az 10 percnél több mozgást jelent. Nyilván ilyen nőnél nem aratna nagy sikert a túrázás ötlete.

No meg nyilván szólj neki előre, hogy túrázni mentek, ne magassarkúban menjen! :)


Egyébként első randin én is furán néznék, de valószínű nem feltételeznék alattomos csínyt, ezért csak jót nevetnék, visszatenném a dobozba és nyugtáznám, hogy nekünk erre nincs szükségünk. Magaslabda lecsapva. Kicsifiú meg találja ki, hogy most akkor van-e esélye (csak éppen gumi nélkül), vagy beszívta. :)

Ha a párommal mennék is max annyi jutna eszembe, hogy bakker a természetben járunk, tök lelkesen keresgéli mindenki a ládikát és valakinek csak az jut az eszébe, hogy itt hagyjon egy csomag kotont? Elgondolkodnék milyen világban élünk... és nem vennék belőle, mert nincs szükségünk rá. :D

2017. jún. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
#21 Most komolyan, neked van párod és még így is ilyen prűdnek kell lenni? Csak otthon, a szobában lehet csinálni heti ötször, két pihenőnappal, este 9 és 11 között, semmikor máskor?
2017. jún. 5. 22:46
 23/42 anonim ***** válasza:
92%

Hadd válaszoljak először is egy kommentek közt feltett kérdésedre: tudod, miért gondolja mindenki, hogy egy olyan lánnyal kapcsolatban kérdezel, akivel még alig ismeritek egymást? Mert ha nem így lenne, akkor nem itt kérdezősködnél, hanem cselekednél. Logilai készséged akár egy négyévesé, bocs.

Elvileg, azaz a kérdésed alapján te egy általános választ, többségi véleményt vártál, random idegenek álláspontjára voltál kíváncsi. Hát most megkaptad, az emberek többsége másképp állna a szituációhoz, mint te. Csak azt nem értem, miért jó neked ezért mindenkit letámadni, prűdnek meg akárminek nevezni ezért. Makacsul ragaszkodsz az igazadhoz, mintha mindenkit meg akarnál győzni, hogy neked van igazad, aki nem ért veled egyet, az hülye. Okos ember ilyenkor úgy reagál, hogy "Ok, nekem tetszik az ötlet, de jó eséllyel nem aratnék vele nagy sikert, rendben van. Tehát nem érdemes próbálkoznom ezzel bárkinél, csak olyannál, akiről tudom, vagy erősen gyanítom, hogy ebben a kérdésben hozzám hasonló beállítottságú."

Ehelyett te mit csinálsz? Vagdalkozol. Őszintén kérdezem: minek?

2017. jún. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
95%

# 22


Mitől prűd?


Mert 1. randin nem szexelne?


Vagy mert a párjával nem óvszerrel védekezik?

2017. jún. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
Minek? Ha egy ilyen bonyolult következtetést le tudtál vonni, akkor arra is rájöhettél volna hogy azért, mert ilyen vagyok.
2017. jún. 6. 01:37
 26/42 anonim ***** válasza:
92%

Ha pedig neked több eszed lenne, mint amennyi látszik, rájönnél, hogy a kérdést azért tettem fel, hogy alkalmad legyen egy kicsit mélyebb önvizsgálatot tartani és esetleg elárulni, hogy miért vagy ilyen.

De úgy látszik, pont annyi eszed van, mint amennyit elsőre feltételezni lehetett rólad.

Nyomd a piros kezet nyugodtan, de ettől nem (sem) leszel szimpatikusabb senki szemében.

2017. jún. 6. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
94%
Másrészt ha neked az én következtetésem bonyolult, akkor még ne akarj szerintem szexelni. Jobban jársz, ha visszamész az óvodába. Borzasztó buta vagy, bocs.
2017. jún. 6. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
95%
Én ezt nem értem. Véleményt kérsz, aztán leugatsz mindenkit, aki nem neked tetszőt ír. Minek kérdezel egyáltalán?
2017. jún. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
92%

"felhívást a keringőre"

"senki ne keressen kifogásokat"


Na ez nem semmi.

Inkább menj egyedül, és hazafelé nézz körül az út szélén, biztos akad egy-két bevállalós virágszál.

2017. jún. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
90%
Sosem értettem, miért nem lehet kerecperec megmondani, hogy te csak szexet akarsz. A mai világban elmész egy szórakozóhelyre, vagy felregisztrálsz tinderre és ha nem vagy töketlen, 5 perc alatt találsz valakit, aki simán benne van egyéjszakás kalandban. Miért kell sunyi nyomoréknak lenni, aki elviszi randizgatni a lányt, eljátszod, hogy komoly kapcsolatot akarsz, aztán pofára ejted? Ennyire gerinctelen vagy? Csak azt kivánom neked, hogy ugyanígy használják ki a te érzéseidet és idődet is.
2017. jún. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!