Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnátok, ha netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha netes ismerkedés után a fiú a találkozás pillanatában közölné, hogy nem tetszel neki és faképnél hagyna?

Figyelt kérdés
Történt ilyen már veletek? Vagy ti csináltatok már ilyet valakivel?
2017. márc. 21. 21:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%
Nem voltam ilyen helyzetben, de csodálkoznék, mert sosem tettem fel előnyösebb fotókat, mint amilyen vagyok és röhögnék egyet, hogy jobb, hogy most derült ki :D
2017. márc. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Volt, hogy felmerült már bennem - olyankor, amikor elég jelentősen mást kaptam élőben, mint amit a kép alapján vártam.


Végül jólnevelten egy randit végigcsináltam ezekkel a lányokkal is, hamár felszabadítottam a délutánomat / estémet erre az alkalomra, de onnantól kezdve az már csak gyakorlásnak lett felfogva.

2017. márc. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
16%
Én kinevetnélek. Meg is teszem: HAHAHAHAHA.
2017. márc. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
64%
Kedves férfi lehetett az illető.
2017. márc. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezért kell cukrászdában találkozni:) -Ha nem tetszem sebaj eszek egy csodás süteménykölteményt...


Most nem lehet az ember mindenkinek szimpatikus:)

2017. márc. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
73%

Törtent.


Elmondtam a lanynak, hogy a kepek alapjan alig ismertem fel. Erre kicsit felhuzta magat, hogy milyen felületes vagyok. Elmondtam neki, hogy mar elözöleg irtam, hogy en most nem eppen eletem szerelmet keresem es ezert igen, valoban szamitanak a külsösegek is. Mondtam neki, hogy ö valoban egy csinos lany (ez azert reszemröl kedves tulzas volt), de egyszerüen nem az izlesem, mint amit a kepek alapjan remeltem. Elmondtam neki, hogy ezzel kettönk idejet rabolta es ezzel a hozzaallasaval csakis csalodas erheti. Tanacsoltam neki, hogy biztosan rengeteg (igen, tulzottan kedves vagyok) fiu van, akinek pont az a lany az alma, aki elöttem all es kar ennyire beallitott kepeket hasznalni, mert pont nekik meg lehet az nem jön be.


Egyebkent persze, hogy kisse kellemetlen szitu ez mindket fel szamara, de mi lenne jobb megoldas? Meg több idöt elpazarolni?

2017. márc. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
24%
Nővel kapcsolatba már halottam ilyenről....egy férfinél ez azért elgondolkodtató,mert a kapcsolatot, randit általában ők kezdeményezik.
2017. márc. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
58%

"Nővel kapcsolatba már halottam ilyenről....egy férfinél ez azért elgondolkodtató,mert a kapcsolatot, randit általában ők kezdeményezik."


Nem értem az összefüggést.

2017. márc. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos, hogy végigülném legalább az első randit, de ebben a helyzetben a nőnek is van hibája. Olyan képeket kell kitenni, amik a valóságot tükrözik és nem történik ilyen.

Ha mondjuk 120 kiló vagy, nem az a megoldás, hogy csak 50 kilónyi részt fényképezel le magadból, hanem felvállalod a helyzeted.

2017. márc. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
22%
Kapna egy taslit. Visszvágnék,hogy nekem se tetszik,és elmennék.
2017. márc. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!